Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hogyan célszerű hajtogatni a...

Hogyan célszerű hajtogatni a ruhákat, hogy minél kevesebb helyet foglaljanak a túra hátizsákban, ami majd a repülőn feladandó poggyászként lesz?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el bepakolni egy nagyobb túra hátizsákba a ruháimat (pólól, blúz, nadrág pl.), és azt vettem észre, hogy ha ugyanúgy hajtogatom össze, mint amikor a szekrényembe teszem be, akkor nagyon nagy helyet foglalnak, pedig nem vastag téli ruhákról van szó.


Ti hogy szoktátok hajtogatni, hogy minél kisebb helyet foglaljanak? Hogyan praktikus? Tippeket várok.


2011. jan. 22. 23:52
 1/2 anonim válasza:
Pókó pulcsi oldalát be az ujjakkal középre, majd 3 részbe. úgy kicsi helyet foglal. nadrágot félbe majd a szára mentén 4 felé. Nekem így mindig minden elfér.
2011. jan. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

gondolom már vissza is értél, de én tudok egy jó praktikát...talán legközelebbre.


tehát:mindent össze kell "göngyölni".pl van egy farmer, terítsd ki az ágyra hajtsd be kettőbe hogy egy hosszú "csík" legyen,és az alján kezd el feltekerni.ugyanígy a pólókkal,behajtod az ujjakat,kettőbe hajtod és feltekered.


nem is gyűrődik,és sokkal kisebb helyet foglal.nekem a sima módszerrel már teli volt a bőrönd ezzel pedig még megvolt az 1/3-a. sok sikert!

2011. febr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!