Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Jövőhéten utazom Angliába,...

Jövőhéten utazom Angliába, leírnátok pár dolgot?

Figyelt kérdés

Mit vihetek a kézipoggyászban/bőröndben, hasonlók. Körömreszelőt, szemceruzát, sminkcuccokat, tusfürdőt, testápolót miben vihetek, és mennyit? Azt tudom, hogy a kézipoggyászban 1 dl mennyiségű folyadékot vihetek, lehet ez egy tubus kézkrém? Milyen az idő ott? Ilyesmikre gondoltam.. Ja, és milyen érzés repülni? Sajnos még sosem ültem repülőn.

15/L


2011. febr. 2. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Kézipoggyászba ne tedd bele a körömreszelőt,körömollót,mert elveszik..Én a smink cuccokat a nagy bőröndbe tenném,jó helyen van ott.

Az idő most hűvös,esős,de legalább nincs hó.Olyan 8-10 fok van..(legalábbis Oxdordban,mert én idevalósi vagyok)

A repülés meg egyedi.Valaki szereti valaki nem.Én utálok repülni..De ha végig nézed a régi kérdéseket,már tettek fel kérdést a repüléssel kapcsolatban..Olvass..

http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__egyeb-kerdesek__150684..

Esernyőt vagy egy jó esőkabátot + pulóvert mindenképpen hozzál..

2011. febr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kb naponta megkérdezi valaki, mit vihet a kézipoggyászban, csak azokat kéne végigolvasnod. Ha tudod, hogy 1 deci folyadékot vihetsz, akkor nem értem, miért kérdezed, hogy mennyi tusfürdőt és testápolót vihetsz :) Amúgy szerintem nem engednek fel testápolós flakont, mert nem fognak ott nekiállni méregetni, hogy vajon mennyi van benne. Pár apróságot felvihetsz, mint a fogkrém vagy a szempillaspirál, azoknak tudsz kérni a reptéren egy zacsit, a nagyobb flakonok meg mennek a feladott poggyászba. Ja igen, kézkrém is lehet nálad. Hogy milyen idő van, azt nem tudom, de google-ban bármikor utána tudsz nézni.

Jó utat!

2011. febr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ma egész nap sütött a nap, igazi kora tavaszi idő volt. Egyébként átlag 8-10 fok van itt is (London), de sokkal hidegebbnek érezni, talán a párás levegő miatt.


Körömreszelőt, szemceruzát, sminkcuccokat, tusfürdőt, testápolót szerintem a feladottba tedd, az a biztos, ha ott van nem kötnek bele. Hogy mennyit vigyél, azt csak te tudod, hogy mennyi időre jössz, mennyit használsz ezekből a dolgokból stb. :D Én szeretem a repülést, de csak a felszállás részét, maga az út unalmas, olyan, mintha kocsiban, vagy egyéb járművön ülnél. Szerintem. De mint irták, mindenkinek más és más :D

2011. febr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!