Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ferihegyen ahonnan a fapadosok...

Ferihegyen ahonnan a fapadosok indulnak abban a tranzitban drága az alkohol?

Figyelt kérdés
én mindig innen repülök, de sosem vettem semmit. Most azonban szeretnék ajándékba vinni egy tokaji aszút, és csak kézipoggyászom lenne, tehát ott venném meg. Ott nincs túl sok bolt, azt hiszem egy, és még egy újságos-bizsus. Szerintetek ott nagyon drága az ital? Mennyire? köszönöm
2011. febr. 17. 18:54
 1/7 anonim válasza:
Ha egy kávé 1000-1500körül van, akkor szerintem az alkohol még drágább. Jobban jársz, ha egy benzinkúton veszed meg, odafelé :) Mi is azt csináltuk :)
2011. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hol? még Magyarországon? mert a kézipoggyászban nem lehet ital. kinn meg nem tudok tokajit venni
2011. febr. 17. 19:06
 3/7 anonim válasza:
Minden azon múlik, hogy megbeszéld a becheknél...amúgy igen, még itthon gondoltam. vagy hívd fel előre a repteret. Én wizzairrel utaztam, igaz, nem csak kézim volt, de vittem fütyülőst. Max egy kis bőröndbe belerakod, azért nem kell külön fizetni. És még szólni sem szólhatnak érte...
2011. febr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bőröndbe nyugodtan berakod, mi nyaralásról mindig úgy hoztuk haza az üvegeket, és soha egyetlen egy sem tört el :) Törölközőbe jól becsavarod, és mélyen berakod a ruhák közé. Nem fog eltörni :)
2011. febr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi mindig a böröndben bisszük az alkoholt, még sosem tört össze. Be szoktam tenni egy nagy alakú buborékos borítékba és belecsavarom egy törölközőbe.
2011. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
min írtam CSAK kézipoggyászom lenne, nem tudom abban vinni, de azért köszi :)
2011. febr. 17. 20:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon tudsz böngészni milyen árak vannak:

[link]


Szerintem érdemes ott megvenni, mert így biztos, hogy felviheted a gépre. Drágább, de jóval egyszerűbb.

2011. febr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!