Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » A bőröndbe mit nem lehet rakni?

A bőröndbe mit nem lehet rakni?

Figyelt kérdés

a nagy bőröndre gondolok, amit le kell adni, nem a kézipoggyászra. borotvát lehet? még gondolok én itt folyadékokra: pl. sampon, borotvahab, tusfürdő, napolaj, szemcsepp(pupillatágító, mérgező, van róla orvosi papírom, hogy azt kell használnom), kontaktlencse tisztító folyadék...stb

és gyógyszerekhez (kapszula) is kell a papír, hogy azt kell bevennem?

tápálékkiegészítőt (pl. c-vitamint) lehet vinni?

a válaszokat nagyon köszönöm!:)

előre láthatólag az Emirates légitársasággal fogunk utazni.


2011. máj. 13. 15:34
 1/5 A kérdező kommentje:
legális dolgokra gondolok, nem bombákra..:D
2011. máj. 13. 15:35
 2/5 anonim ***** válasza:
ezek mind mehetnek a feladandóba, gyógyszerről csak akkor kell külön orvosi igazolás, ha narkotikum, tehát ha olyan gyógyszer, aminek a kiváltása is körülményesebb, ellenőrzöttebb, amit simán kiadnak a patikában ,ahhoz nem kell
2011. máj. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi:)

tehát akkor a pirulámhoz se kell orvosi papír...:)

2011. máj. 13. 15:44
 4/5 anonim válasza:
Figyelj, bőrőnd elbírja a papírt mert engem azért szállított le a Lufthansa mert otthonhagytam a papiromat arról hogy 8óránként be kell vennem antidepresszáns tablettákat...
2011. máj. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
persze, azért elviszem, 1 db papírra van leírva minden.. főleg azért, mert gondolom az arab országokban jobban ellenőrzik az utasokat...
2011. máj. 13. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!