Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hörcsögöt szeretnék kivinni...

Hörcsögöt szeretnék kivinni Kanadába, van ketrece mindene természetesen, mi rá a szabály?

Figyelt kérdés
Segítsetek mert fontos, és nem szeretném itthon hagyni mert nagyon szeretem!
2011. máj. 14. 10:00
 1/4 anonim válasza:

A hivatalos szabályzatok szerint semmi akadálya:

[link] De nem árt felhívni a kanadai követséget, ha netán valami oltásra lenne szükség, bár eléggé valószínűtlen.

2011. máj. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A légitársaságtól 2x is kérdezz rá! Én Finnországba szerettem volna kihozni a hörcsögömet, elvittem állatorvoshoz (kell igazolás, hogy nincs semmi betegsége), lerendeztem a légitársasággal (Finnair), de a reptéren mégsem engedték fel. Azt mondták semmi esély arra, hogy hörcsögöt felengedjenek egy repülőre..
2011. máj. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dolgoztam egy csaladnal. Californiabol New Yorkba repultunk 3 gyerekkel. Az egyiknek a hatizsakjaban volt a tengeri malac egy kis ketrecben. Az atvizsgalo kapunal a monitoron lattak, hogy mozog a taskaban valami de nem szoltak. Kerdesunkre azt mondtak, allat szallitasa legitarsasag fuggo. A biztonsagi kapunal veszelyes anyagot, fegyvert, bombat keresnek. Kisallat oket nem erdekli.

A gepbe szallaskor nem mondtuk hogy van a taskaban allat, a stewardesek nem kerdeztek, siman atrepultuk az orszagot a tatyoban a malaccal.

2011. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát remélem nem lesz gond nem akarom hogy elkobozzák köszi a válaszokat természetesen további válaszokat is várok
2011. máj. 18. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!