Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » 150000ft átváltok euróba az...

150000ft átváltok euróba az elég lesz költőpénznek Görögországba? Vagy még sok is?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 07:30
 1/7 anonim válasza:
Attol fugg, mennyi idore mesz..
2011. jún. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyi idöre mégy, ebböl mit kell kifizetned, mik az igényeid, stb.

De igazán soknak nem mondanám, ha teljes ellátásod van (szállás, reggeli, ebéd, vacsora), akkor egy hétre elég lehet egy embernek.

2011. jún. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi tavaly Rodoszon voltunk önellátóban, 2 hétig, 500 eurót vittünk fejenként, meg volt nálunk kártya.

Nem spóroltunk semmin, étteremben ettünk, csomó helyre elmentünk hajóval, busszal (nem utazási iroda által szervezett útra), voltunk a csúszdaparkban is, hoztunk haza a családnak, barátoknak ajándékot, vettünk a reptéren olivaolajat meg ouzót stb, és MAJDNEM elég volt a pénz :D

2011. jún. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát ja eléggé igény függő,nekem pl kevés lenne,minden nap ide oda elmenni,jól bebaszni,csajokat meghívni,minden hülyeséget kipróbálni,pizzázni stb
2011. jún. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
háát aham mi majd pl megyünk hajóútra meg ha van lehetőség buvárkodás és persze mindenféle szuvenírt akarok venni meg ajándékokat szall kb erre elég v kevés?
2011. jún. 11. 17:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem több mint elég.Én valószínüleg a felét visszahoznám.
2011. jún. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyi mindenre akarsz költeni, akkor nem valószinü, hogy kijössz ennyiböl - már maga a búvárkodás is igen költséges dolog.
2011. jún. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!