Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mit ajánlotok? Hova érdemes...

Mit ajánlotok? Hova érdemes menni nyaralni?

Figyelt kérdés
Még semmit terv nincs a nyárra és ötletem sincs, hogy hova menjek a családdal nyaralni. Tengerparti vagy városnézős...semmi nincs eldöntve. Egy kis tippet szeretnék kérni, ahol jártatok az elmúlt években, hogy tetszett? Érdemes e oda menni? Vagy ha csak még tervezitek, merre fele gondolkodtok? Előre is köszi a válaszokat!
2011. jún. 21. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Kb mennyi pénzt szántok rá?

Utazásra+szállásra és költőpénzre?

2011. jún. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából a pénz szállodán áll. Repülőút az abszolút jöhet és az adott térségen belül meg úgyis meg lehet találni a pénztárcának passzoló szállást.
2011. jún. 21. 11:40
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt úgy értem, hogy jöhetnek nagyra vágyó elképzelések is. Ötletnek mindenképp örülnék neki.
2011. jún. 21. 11:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Értem :)

Akkor nem vagytok nagyon pénz ügyben korlátozva, ez jó:)

Én évek óta Görögországban nyaralok, nagyon szeretem, van olyan hely, ahol már 5x voltam, és mégse unom meg :)

Az egyik ilyen Rodosz, a másik Korfu, mindkét helyre apartmanba szoktunk menni, szállodát azért nem szeretjük, mert azok általában nagyon a település szélén vannak, az igazi strandtól és az élettől elég messze, mi meg szeretünk esténként sétálgatni, kiválasztani, hogy hol vacsizzunk stb.

Tavaly barátommal voltam kettesben Rodoszon Falirakin, a központban volt a szállásunk, a strandtól (homokos, tiszta) egy kis utcányira, nagyon jó volt.

Fejenként az utazás repülővel és a szállás 118.000 Ft volt 2 hétre. Költőpénzt fejenként 500 eurót vittünk, nagyon sok helyre elmentünk egyénileg (busszal, hajóval), megnéztünk minden szép helyet, ami érdekelt minket, voltunk csúszdaparkban is.

Ha szeretnéd, tudok képet küldeni Rodoszról és Korfuról is :)

Hányan mennétek? Milyen korosztály?

2011. jún. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-en mennénk 10 és 16 éves fiaimmal. Úgyhogy már az ilyen kulturális dolgoknak is remélem lesz sikere náluk :)
2011. jún. 22. 19:43
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Mi ide fogunk majd menni párommal augusztusban. :) Szerintem nagyon szép, és jó árban is van. Jó nyaralást előre is!

2011. jún. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!