Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Melyik az a legközelebbi hely...

Melyik az a legközelebbi hely ami pl. Mauritiusra hasonlit? Nem igazán szeretek repülni és hát ugye ezek elég hosszú utak, viszont ez az álmom.

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 16:03
 1/4 anonim válasza:

Hmmm, minden fantázia kérdése, mennyit áldoznál rá, mert a hátsó kertben is kialakithatod a te álom tengerpartodat, egy gumi medencével...


Viszont ha ilyen jó nyaralási célt keressel akkor repülni kell... esetleg a Francia riviéra...de ott is az időjárás bizonytalan azért...


Ciprus még mindig "közelebb van" csak két és fél óra repülő út, gondolj bele:

Manapság veszélyesebb hajóval vagy gépkocsival utazni mint repülővel. Persze nem reklámozni akarom mert sokat hallani dolgairól, de a MALÉV még mindig a világ egyik legbiztonságosabb társasága a levegőben, és nemegyéb szempontból...


Szóval mennyit ér az álmod? MErt ha komolyan érdekel akkor egy JÓ ÉS RÉGÓTA működő utazási irodába térj be és kérdez körbe. Bár a jó helyekre az idei nyárra biztos h elkelt minden jó hely!

2011. júl. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Igazából ha a pénzt rászánom akkor már a tökéletest fogom keresni. Kimondottan a fehér homok, türkiz tenger, benyúló pálmafa. Ez az álmom, csak a lehető legközelebbi helyet választanám. Csak nem tudom melyik az. Repültem már nem egyszer, tudom hogy biztonságosabb mint bármely más, de azért akkor is... onnan nem csak úgy van hogy kiszállok egy kicsit levegőzni ha már nem jó... :-)
2011. aug. 1. 13:59
 3/4 anonim válasza:

Mindenért áldozatot kell hozni:)


Nekem Larnaca nagyon bejött Cipruson.... Famagustára átruccani nagyon szép! Sőt gyönyörű!!! de csak szervezet kirándulással...politika.... szóval aranyhomok, fehérhomok... hát igen...:)


DE megéri!:)


Minden jót!:)

2011. aug. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ciprus nem trópusi sziget, ne keverjük már ide....
2013. dec. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!