Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Kiszeretnék költözni külföldre...

Kiszeretnék költözni külföldre, hova érdemes? /ahol tengerpart is van/

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Finnországban van tengerpart, de próbálj meg ott strandolni. :D Amúgy én majd Finnbe szeretnék menni, de szerintem ezt neked kéne eldöntened, hogy hova mész.
2011. aug. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Hogyha van diplomád, akkor mindenképpen az EU-n belül, mert sokan mondják, h Amerika az álomföld, csak hát ott mehetsz egy orvosi diplomával szobalánynak. Egyébként ha én kiköltöznék, biztos, hogy Angliába mennék.
2011. aug. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Déli országokba ahol tengerpart van, oda nem mennék, mert elég nagy szarban vannak most. Amúgy ha jól beszélsz egy nyelvet emellett van egy piacképes szakmád/diplomád, akkor bárhol szívesen látnak.
2011. aug. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Dubai, Kuwait.
2011. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
84%
Talán annak a "szerencsés" országnak, ill. a nyelvének a helyesírását is megtanulod.
2011. aug. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
én legszívesebben hawaira mennék mert ott nyugalom van
2011. aug. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
23%
hààt Finnbe el ne menjél!! ez egy nagy fos ami itt van. én most itt lakok, de már alig várom hogy lelépjek inenn.én tuti olaszba mennék, legjobb hely!sok sikert... vagy hawaii
2011. aug. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!