Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Valaki tud olcsó éttermeket...

Valaki tud olcsó éttermeket Londonban? ( bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval,áprilisban utazok busszal Londonba,1 hétre,de a kirándulás önellátó...Nagyon félek,hogy mi van akkor ha elfogy a kaja,a pénz,stb. Valaki tudna segíteni,hogy a Holiday British Park közelében(itt fogok lakni mobil-homeokban) valami olcsó gyorsétterem vagy ilyesmi? esteleg árakat is tudtok mondani?

Tapasztalat,tudás...


NORMÁLIS VÁLASZOKAT LÉCCI!


2011. okt. 16. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyorséttermek, itt is vannak "párszázas" ajánlatok (saver menu). De pl. bemész egy szupermarketbe és vehetsz félkész kaját, amit csak meg kell mikrózni (mobil home-ban szokott lenni), nekem egy egyadagos két étkezésre is elég. Mivel busszal jöttök, nincs súlyhatár, esetleg otthonról is hozhatsz konzervet, zacskós levest, instant porokat...nem egy nagy kaja, tudom, de 1 hétig ki lehet bírni.
2011. okt. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi :) Csak hát ha jól tudom akkor pl. egy Burger King(ha van ott) sokkal sokkal drágább mint itthon...de azért nagyon köszi az ötleteket :D
2011. okt. 17. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet furcsán hangzik, de szerintem olcsóbban kijössz ha magadnak készítesz ételt.

Kezdd el összeírni, hogy miket tudnál készíteni.

Pl. szendvicsekre gondolok, vagy félkész kajákra vagy olyanra amit egyszerűen, gyorsan el lehet készíteni. Pl. főzöl tésztát, amit leöntesz egy üveg szósszal (vannak ilyen kész öntetek, mindenféle zöldséggel, szecsuáni, mexikói, édes-savanyú stb.) Vagy készíthetsz salátákat is! Veszel salátát, zöldségeket, sajtot, paradicsomot esetleg szalámit vagy amit szeretnél. Azt gyorsan össze lehet rakni egy tálba, nem kell főzni.

Vagy vannak instant levesek (A Vishu pl. 100 forint alatt van), amit fel kell önteni melegvízzel (tudod, az a tésztás). Nem a legegészségesebb étel, de ha néha azt eszel (és esetleg nem öntöd hozá az összes sót a kis tasakból) akkor nem lesz probléma. Én szoktam hozzáadni pl. gomba konzervet a leveshez vagy vágok bele virslit, lehet gazdagítani és akkor kijön egy hatalmas tállal.

Vagy veszel tejet, valami műzlit és raksz bele pár szem gyümölcsöt. Amit szeretsz, barackot, szőlőt, almát, banánt stb.


Ha sikerül jól gazdálkodnod akkor néha belefér egy hamburgerezés is. Azért javaslom, hogy ha látsz valami jó helyet, ahol különleges ételeket ehetsz az utolsó napokban nézz be oda is, egyél valami ottanit is. ;)

2011. nov. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, én a vishut itt nálunk gondoltam. De biztos van Londonban is olcsó instant, tésztás leves.
2011. nov. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hűha....nagyon köszi :)) most már kicsit nyugodtabb vagyok ;D fel is írom az ötleteid :) köszi!
2011. nov. 1. 07:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit. Remélem jól érzed majd magad Londonban. ;)
2011. nov. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :) hát én is nagyon remélem :D
2011. nov. 2. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!