Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hogy lenne lehetőségem külföld...

Hogy lenne lehetőségem külföldre menni olcsón?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és az anyagi helyzetünk nem áll úgy, h mondjuk családilag elmenjünk Franciaországba. Én úgy szeretnék világot látni, ilyenekre gondoltam, hogy önkéntes munka külföldön, önkéntes táborok, stb. Milyen lehetőségeim lennének még? (Pl ez az önkéntes tábor is csak 18 éven felülieknek van, szóval az kiesik) Vannak ötleteitek, tapasztalataitok?
2011. nov. 1. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért egy kis időd még van, ha most 16 éves vagy. Mindenekelőtt tanulj nyelveket. Nem árt valamilyen szakma. Ha ezeket mind a világlátás majdani igényével teszed, egészen jó esélyed lesz.
2011. nov. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy értettem a kérdést, hogy vakációzni mennék mondjuk pár hétre valami kis nyári munkára vagy táborba.
2011. nov. 3. 18:52
 3/3 eszta41 válasza:

Csere nyaralás a legolcsóbb szerintem. De sincs teljesen ingyen, valamennyit kell rá szánni. (utazási költség legalább)

Ez abból áll, hogy 1-2 hetet eltöltesz a külföldi családnál, akinek veled egykorú gyereke van, utána pedig az a gyerek jön hozzád nyaralni.

2011. nov. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!