Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Anyum vett egy bőröndöt a...

Anyum vett egy bőröndöt a kínaiban pár hete. Sürgős. Csütörtökön utazik. (többi lent-számzár)?

Figyelt kérdés
Ott a boltban sikerült át variáljam a kódot. A helyzet az, hogy nem emlékszem. Még akkor vissza raktuk 000-ra... Hiába próbáltuk nem tudtuk átállítani... Foggalmam sincs miért... Talán ti tudtok segíteni.. Sürgős lenne..

2011. nov. 15. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:

nyitott állapotba átállítod és úgy bezárod akkor elvileg azzal fog nyílni.

Vagy némelyiknél van egy kis pöcök mit be kell nyomni az átállításhoz.

2011. nov. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menjetek vissza a boltba és írjátok le, hogyan kell átkódolni a számzárat!
2011. nov. 16. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

maga a börönd számzáras vagy a lakat hozzá?

mert én a lakatot 000-n hagynám, mert ha átvizsgálják valahol akkor elöfordulhat hogy ha nem nyílik ki rendesen akkor széttépik az egész zárat. eleve nem veszek olyan böröndöt ami számzár teljesen lezárja.


szóval nyugodtan hagyjátok 000-n jobban jár vele.

a zár arra való, hogy ha valamibe a bele akad a zipzár akkor ne nyiljon ki, de az átvizsgálók bele tudjanak nézni. nekem már volt a böröndömön átvizsgálok álltal nyomott matrica, de minden ugyan úgy volt, mint ahogy bepakoltam.

2011. nov. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget, már át variáltam.

Nem tudom.. Anyum nyugodtabb, ha nem 000 a zárkód..

2011. nov. 16. 15:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd odahívják ha nem tudják mi a kód, énis leszoktam kódolni mégse törték még fel 1x se. Mondjuk nem sokat repülök máshol meg ott van veled végig.
2011. nov. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ma ment 12:55-kor. Végül is le lett fóliáztatva a biztonság kedvéért. Amúgy végül is sikerült átállítani. Nem jutott el odáig az agyam, hogy oldalt ránézzek, hogy van e pöcök -.-'

Köszi a válaszokat!

2011. nov. 17. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!