Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hol lehet a legközelebb...

Hol lehet a legközelebb delfinekkel úszni?

Figyelt kérdés
Jó lenne európán belül! :)
2012. jan. 12. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy skót azt mondta a skót tengerben vannak delfinek... :) De hogy úsznál-e velük a nem túl meleg vízben az már rajtad múlik. :D
2012. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Portugáliában és Törökországban is lehet.
2012. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Görögországba, főleg Korfu közelében és az albán partoknál.
2012. jan. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!


Vajon a delfinek is szeretnének Veled úszni? Ha nyílt vízre gondolsz, azzal semmi gond nincs, amennyiben tudsz elég gyorsan úszni, de ha a delfinek fogságban tartását szeretnéd pénzelni, akkor bizonyára nem gondoltál még bele, milyen életük van ezeknek a természetes otthonukból kiszakított, testi és lelki betegségekkel küzdő állatoknak.A delfinek ugyanis szabályosan megőrülnek itt, ami érthető, hiszen talán te, vagy én is így járnánk, ha bezárva, barátainktól távol kellene nap mint nap, emberi természetünktől idegen módon élni, amíg meg nem halunk.

2012. febr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én Belekben (Törökországban)úsztam delfinekkel A " Rixos Permium ... ban de elvileg lehet egyiptombat és még sok sok helyen is Nézz utána
2012. okt. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!