Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Easyjet-nél mennyire nézik a...

Easyjet-nél mennyire nézik a bőrönd méretét? Gurulós bőrönddel mennék, a kerekek miatt a magassága 4 cm-rel nagyobb, a többi érték rendben van.

Figyelt kérdés
A keret hogy néz ki amibe bele kell próbálni a reptéren? Pont 56x45x25 cm vagy egy kicsit nagyobb?
2012. jan. 22. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azon a 4 centin nem fog múlni:) Jó leszel. Ha nem akkor el kell kezdeni hisztizni és mutogatni a körülötted állókra hogy ők mekkora kézi poggyásszal nyomulnak:D
2012. jan. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha látod, hogy baj van, kezdj el hangosan kiáltozni: Rásziszt, rásziszt.
2012. jan. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Pub ***** válasza:

havonta repülök vele.

nézik

2012. jan. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem még sose nézték, de nem valószínű, hogy 4 cm miatt belekössenek.
2012. jan. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
van ahol komolyan veszik, van ahol csak így ránézésre
2012. jan. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utaztam Easyjet-tel már néhányszor, mindig nagyon nézik és szigorúak is! Szinte mindig volt olyan ember, akinek akár 1 cm miatt is belekötöttek a táskájába!


Egyébként nem hülyeségből van megadva az adott méret.

2012. jan. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha 4cm-vel hosszabb azt nem tudod már elmismásolni.


Uaztam EJ-el, mm-re pontosan akkora volt a bőröndöm mint az előírás, mégse ment bele rendesen a rácsba. Szó szerint ráültem. a pultnál azt mondták, hogy teljesen benne kell lenni, nem csak félig, különben fizetek. Szóval nem érdemes erre alapozni, hogy elengednek.


Ismerősöm Németobol jött ott belefért a rácsba a táskája. Ferihegyen már nem. És ugyanaz a bőrönd volt.

2012. jan. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha szerencsed van nem tetetik bele a racsba es akkor fel tudod vinni, ha beletetetik es nem fer bele (marpedig ha nagyobb nem fog beleferni) akkor feladatjak veled.. es fizethetsz jo sokat. erdemes megfelelo meretu csomaggal utazni.
2012. jan. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen mindenkinek a választ, akkor inkább sporttáskát viszek, azt még össze tudom nyomni hogy begyömöszöljem a keretbe :)
2012. jan. 23. 13:58
 10/10 anonim ***** válasza:

Az jó ötlet :)

A bőröndöket mindig leméretik ha az a kézipoggyászod.

2012. jan. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!