Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ma csináltattam sűrgősségi...

Ma csináltattam sűrgősségi útlevelet és megkapom-e még a héten postán? (Nem Budapesten lakom, hanem egy vidéki kis faluban. ) Ha nem kapom meg akkor Budapesten át lehet venni a héten, attól hogy nem ott csináltattam?

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye, hogy megkapod, inkább jövő hét elején várható.
2009. jún. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer kellett sürgősségi (másnap utaztunk), délelőtt csináltattam, és délután kellett bemenni érte. Legutóbb csak simán csináltattam, minden sürgősségi nélkül, ráadásul már én sem Budapesten élek, kedden voltam az okmányirodában, és pénteken hozta a postás az útlevelet. Szóval ne aggódj, nagy valószínűséggel még sürgősségi nélkül is megjött volna a héten.
2009. jún. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy megjön még a héten, mert egy hét múlva már utaznék el Görögországba. De ha véletlen nem jön meg, akkor Pesten hol lehet átvenni? És köszi a választ, kicsit megnyugtatott. :)
2009. jún. 15. 14:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Őket hívd fel, és kérdezd meg! Azt nem tudom, hogy lehet-e személyesen átvenni, ha eredetileg vidékről kérvényezeted, én annak idején eleve a Központi Okmányirodában csináltattam.

2009. jún. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg fogod kapni a héten. Én április elején csináltattam ugyanígy sűrgősségivel és három nap múlva meg is kaptam, és én is vidéki vagyok. Azért sűrgősségi mert 7 munkanapon belül meg kell, hogy kapjad. :)
2009. jún. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megkaptam ma! :) Úgyhogy nagyon örülök. :) Köszi a válaszokat, megnyugtattak abban a pillanatban és szerencsére igazatok is volt. ;)
2009. jún. 18. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!