Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Wizzairnél az internetes...

Wizzairnél az internetes utasfelvételkor egyszerre lehet becsekkolni az oda- és visszaútra is?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az indulás előtti 7. naptól lehet becsekkolni, csak az nem világos, hogy külön kell a visszaútra is, vagy egyszerre ki lehet nyomtatni a beszállókártyákat? Mert külföldön, ahol leszek nem biztos, hogy lesz lehetőségem netezni meg nyomtatni...

2012. ápr. 28. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
A visszaútra külön kell. Egy wifis kávéházat mindenhol találsz
2012. ápr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja,mert nemkellnyomtatni, a telefonodra is kérheted a kódot (legalábbis a legtöbb légitársaságnál kérheted.
2012. ápr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A visszaútra is érvényes, hogy előtte a 7. naptól tudsz becsekkolni. Ha 7 napnál rövidebb időre mész, akkor simán meg tudod oldani mindkét beszállókártya kinyomtatását még itthonról, ha hosszabb időre, akkor viszont ott helyben kell megoldanod a csekkolást. Nekem eddig még minden szálláson (akár szálloda, akár hostel) készségesen megoldották a problémát, vagy ha olyan szálláson vagy, ahol nincsen recepció (pl. apartman), netkávézót ma már minden településen találsz. Legrosszabb esetben fizeted a reptéri csekkolást, nem egy irdatlan összeg.
2012. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a válaszokat és a segítséget.

Mivel 1 hétre megyek, akkor úgy fogom csinálni, hogy az indulás napján becsekkolok a visszaútra.

2012. ápr. 29. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!