Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ryanair Kézipoggyásza 55x40x20...

Ryanair Kézipoggyásza 55x40x20cm, de az enyém 58x40x (20cm összenyomva. ) Nem lesz belőle gond ha az enyém ilyen méretű?

Figyelt kérdés

Elolvastam minden tudni valód az oldalukon, és tudom hogy 10 kg a megengedett...

Nem akarom leadni, csak kézipoggyászként akarom!



2012. máj. 3. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Belefér? Nem. Kérdés?
2012. máj. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Muszáj beleférnie az előírtaknak, különben fel kell adni sok pénzért poggyászért!!! Ezek valójában lényegtelen pár centik, de ha nem tartod be, akkor fizetsz és még magadnál sem lehet, ez van, és ilyenekkel húzzák le az embert! A repjegy olcsó, de minden másért horribilis összegek vannak, vigyázz! Most még otthon vagy, nem késő alakítanod a csomagon!

Próbáld még jobban összenyomni,vagy vigyél más táskát.

A reptérről meg szerezz legközelebbre egy szabványméretű szatyrot, hogy abba próbálgathasd máskor otthon.

2012. máj. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Sajnos a kerekek adják a +3cm :(

Olvastam h valaki nagyobb csomagott vitt magával és be engedt

2012. máj. 3. 21:00
 4/15 A kérdező kommentje:
*felengedték
2012. máj. 3. 21:00
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem szoktak 3 centi miatt szórakozni. Ha ránézésre gyanúsan nagy egy csomag, akkor bele szokták rakatni egy szabványkosárba, de a tiédet felengedik.
2012. máj. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát nagyon remélem hogy nem fognak csesztetni vele, nagyon parázok mert első repülésem lenne :S

Meg lenne a méret amit ők kérnek csak a kerék a baj, leszerelni meg sajnos nem tudom, leszedni igen de vissza tenni már nem

2012. máj. 3. 21:30
 7/15 anonim ***** válasza:

Fú pedig ez esetben a leszedés lenne a biztos és a legjobb.


Figyelj, lehet hogy esetenként nem vacakolnak és tényleg csak a ránézésre nagyot ellenőrzik, de ez nem mindig van így! Sőt legtöbbször nem így van. MOndom, hogy ilyen extra hülyeségeken akarják beszedni a lóvét az utasoktól, ezt jobb ha előre tudod.

Ha tényleg csak a kerék lóg ki, az sem biztos, abban is van kockázat, hogy belekötnek! Bár ezt talán már én is megkockáztatnám. Viszont ne érjen váratlanul, ha piszkálnak majd!

Ez esetben helyedben azt tenném, hogy megkockáztatnám, és ha nem engedik, akkor ott helyben leműteném a kerekeket.

Ennyi súlyt kézben cipelni is lehet, aztán Utólag barkácsolhatsz rá másik kereket valami ügyes megoldással! De hátha nem lesz rá szükség.

2012. máj. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát én is azon gondolkozom h igen megpróbálom, de sajnos nem az én táskám, kölcsön kértem a rokonoktól mert venni nem a akartam, csak hát az uncsim nem mértem meg jól, így nem szedhetem le, le akartam pedig de olyan hülyén lett oda fogatva h vissza tenni nem lehet..
2012. máj. 4. 00:39
 9/15 anonim ***** válasza:
Kb. 30-szor repültem és egyetlen egyszer nézték meg a bőröndöm méretét. Mikor áll a sor, akkor nem fognak ezzel szórakozni. egyébként is a felső csomagtartó, és az ülések alatti helyek nagyobbak, mint a standard kézipoggyászméret, pont azért, hogy ezek a pár centis különbségek ne okozzanak gondot.
2012. máj. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Akkor próbáljam meg, azt mondod?

Ott leszek a tömeg elején és akkor békén hagynak :)

2012. máj. 4. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!