Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Osztálykirándulásra mit...

Osztálykirándulásra mit vegyek még?

Figyelt kérdés

viszek vízipipát amibe szén+dohány kb 1200ft

és akarok valami piát vinni+1 doboz cigit erre van 3500-am milyen piát és milyen cigit vegyek?:D


2012. máj. 7. 23:46
 1/4 anonim válasza:
en a helyedben vennek egy doboz arany marlborot, es vennek 1-2 uveg olcsobb bort, ezzel egyenesen aranyos mennyisegu kolat, hogy valahogy meg tudjam inni. meg ugye a piaval cserelgetnek is. viszont a cigi [csakazenyem] lenne, mert azt egy 28 fős osztályban ugy elkunyeraljak, mint a sicc.
2012. máj. 8. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bort, az a leghatékonyabb. Én mondjuk így az egyetem vége felé már rossz bort nem iszom, ha nem muszáj, de süldő gimnazista koromban a 3-400 forintos szint egy kis kólával teljesen jó volt. :)
2012. máj. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem én is bort viszek és majd colát veszek ott azt nem cipelem. meg arany marlborot azt úgyis rég szívtam már :D
2012. máj. 8. 16:02
 4/4 A kérdező kommentje:
és a cigivel majd vigyáznom kell mert 36-an vagyunk osztályba ebből 6 lány szóval azt majd elvonulok és úgy szívom el :D
2012. máj. 8. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!