Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Családommal Lengyelországban...

Családommal Lengyelországban szeretnénk letelepedni, magyar állampolgárként milyen esélyeink vannak?

Figyelt kérdés
Én beszélek lengyelül,vannak lengyel felmenőim is,a férjem nem beszéli a nyelvüket, két kisgyerekünk van, Lengyelországban szeretnénk élni, de családdal kimenni nagy felelősség és nem tudom, hogy az ottani munkaerőpiacon milyen esélyeink lennének, tudnánk-e ott új életet kezdeni?

2012. júl. 2. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
unión belül oda mész, ahol akarsz, egy ismerősöm angol nyelvtudással dolgozik Krakkóban egy cégnél négy éve (vmi számtech cég), lengyel nyelvtudással még jobbak az esélyeid, a felmenőid meg nem fogják érdekelni őket, a magyarokat eléggé bírják egyébként is. kb. ennyi.
2012. júl. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem tárt karokkal,ellenben ha oroszok lennétek már más lenne a helyzet:D
2012. júl. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!