Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Családi szállásom lesz Romániá...

Családi szállásom lesz Romániában. Két családnak is kell vásárolnom. Ti mit vinnétek ajándékba?

Figyelt kérdés
+ van egy kis gond. Nem tudom a család hány tagú, milyen neműek, és milyen életkorúak.
2009. júl. 23. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekunk fuszereket hoztak, fuszer tartoval, a gyerekenek meg edesseget. Nagyon orultem neki.

Egy Erdelyi :)

2009. júl. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, ez tényleg jó ötletnek tűnik :)
2009. júl. 23. 13:24
 3/7 A kérdező kommentje:
plízzzzz segítsetek
2009. júl. 23. 14:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy csomag kávé mindig tarol :) Lehet valami kézimunkát is vinni, vagy megvásárolt díszeket, pl: fa háziáldás. Az édesség(pl: egy nagyobb doboz csokoládé) se maradjon ki, mert ha van gyerek, akkor azoknak ideális ajándék, ha pedig nincs, akkor is talál az ajándék mellé, mert ugyebár a felnőttek is szeretik :) Szoktak még könyvet is vinni ajándékba, bár az kicsit kényesebb téma, de egy Márai könyvnek szerintem mindenki örül. Lehet még naptárt, sütéshez használandó fogókesztyűt, kis vázátstb is vinni :) Remélem segítettem :)
2009. júl. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :) még pont időben érkezett a segítség... utolsó pillanatokig halogatom XD
2009. júl. 26. 10:36
 6/7 anonim ***** válasza:
No, végül mi mellett döntöttél?
2009. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi egy Magyarországról szóló könyvet vittünk meg bort.
2009. júl. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!