Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hogyan találhatom meg gyorsan...

Hogyan találhatom meg gyorsan és egyszerűen a Ryanair akciós jegyeit? Van az egy hetesnél bővebb összehasonlító oldala?

Figyelt kérdés

Ha kinézek egyet az olcsó járatok közül (és teljesen rugalmas vagyok indulási idő szempontjából), hogy tudom megnézni, hogy az ajánlat mely napokra, mely járatokra vonatkozik? Ha csak simán beírom, hogy honnan hová mennék, rugalmas dátumokkal, akkor csak egy hetes időtartamot mutat, és míg végigkattintgatom az előző/következő heteket, többször jön a captcha is, ami szörnyen idegesít... :)


Az EasyJetnél éves, és 3 hetes nézetben is meg lehet nézni a legolcsóbb jegyeket.

A Wizzairnél havi bontásban lehet megnézni, mikor mennyi a jegy.

A Ryanairnek nincs hasonló, emberbarát árösszehasonlítója? :)



2012. aug. 30. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs, végig kell lapozni a heteket.
2012. aug. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ... :( Ment a zöld kéz érte, a Ryanairnek meg a piros kéz :D
2012. szept. 5. 18:20
 3/3 anonim ***** válasza:

A wizznél sincs ilyen*, de ott legalább nem kell captchat fejteni.

*Lehet, hogy láttál ilyet de én a helyedben nem hinnék annak, szóval lényegében nincs. :-) az árak ott sokszor köszönő viszonyban sincsenek a ténylegessel, felesleges használni ezért, csak félre vezet.

2012. szept. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!