Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Angliában, ha elküldöm a...

Angliában, ha elküldöm a regisztrációmat ( WRS ), akkor mennyi idő múlva küldik vissza a személyigazolványt?

Figyelt kérdés
Már 1 hónapja lassan dolgozok, és kb 3 hét múlva van időpontom a Job Centerbe a National Insurance Number (NI) miatt, de csak ez az 1 okmányom van, mivel az útlevelem tavaly lejárt. Így aggódok, hogy vissza küldik-e addigra.
2009. aug. 1. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha előszőrre kéred, akkor kb 4-6 hét, ha megújítod, akkor 2 hét. Az gáz, ha nem lesz semmilyen igazolványod.. szerintem nyugisan várj, ha nem érkezik meg, akkor hívd fel a jobcentert és kérj új időpontot. Húzódik akkor az ügyed, de végülis mindegy. Dolgozni tudsz a többlet pénzt, amit meg ez miatt adózól (mármint, hogy nincs NI-od) meg úgyis visszafogod kapni. Szal ha nem kell utaznod, akkor nyugi, ne aggódj. Előbb utóbb minden el fog rendeződni. :D
2009. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sürgősségivel adtam fel hétfőn nekik a levelet, mellékelve egy kis levelet is még, hogy 2 hét múlva kéne az ID, és azon a héten már pénteken meg is jött :) Úgyhogy nem is hittem a szememnek hogy ilyen gyorsak is tudnak lenni a hivatalok, ha "akarnak" :D
2009. aug. 9. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!