Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Szombaton mennénk Romániába,...

Szombaton mennénk Romániába, de most jutott eszünkbe, hogy a lányunknak nincs személyi igazolványa. Azzal a fényképes A4-es papírral ki lehet menni? Vagy ideiglenes SZIG kell? Hogy működik ez?

Figyelt kérdés
1 éves a kicsi, és mentségemre legyen, hogy pár napja tudjuk csak az időpontot... Ja, és pár óráról lenne csak szó, délben megyünk, este jövünk is haza, ha ez számít.
2012. szept. 26. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Az a papír nem jó, ideiglenes személyi kell.
2012. szept. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És azzal tuti átengednek? Mennyibe kerül? Azonnal kész van mindegyik okmányirodában?
2012. szept. 26. 19:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindegy, hogy mennyi időre mentek.

És igen, legalább ideiglenes személyi kell.

Azonnal biztosan nincsen meg, igazából nem tudom, lehetséges-e szombatig... :s Mindenképpen SOS menjetek be az okmányirodába holnap, és sürgősségi eljárást kérjetek. De elég lehetetlennek hangzik a dolog sajnos.

2012. szept. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az azonnal kész van, bár még sosem kértem.
2012. szept. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valami papírt azonnal adnak, de én azt hiszem, hogy az nem jó külföldi utazásra. :s Legalábbis többször hallottam ezt, most legutóbb, amikor múlt héten okmányirodában voltam - nem nekem mondták, így csak elkapott mondatokból vettem ezt ki. Remélem, hogy tévedek.
2012. szept. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hú, köszönöm!

Remélem sikerül elintézni. Azt a tippet kaptuk, hogy hívjuk fel a gyulai határátkelőt, ott tudnak erről felvilágosítást adni.

2012. szept. 26. 21:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindenképpen kell valami. Minket még a vonaton is nagyon leellenőriztek, mind a magyar határon, mind a románon. Tuti nem engednek át senkit személyi nélkül.
2012. szept. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért nézd át az alábbi weblapot:

[link]

2012. szept. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ideiglenes személyi kell, azonnal kiadják az okmányirodában!!!!!
2012. szept. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!