Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Repülőgépen körübelül hol...

Repülőgépen körübelül hol helyezkedik el a szárny? (sorban meghatározva)?

Figyelt kérdés
most fogok először repülni és szeretném tudni hol érdemes ülni! tudom hogy a szárny előtt vagy jóval meszebb csak körübelül hol helyezkedik el fapados gépeken? én easyjet tel megyek!

2012. okt. 7. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
14. sor környékén van a szárny. Ott pont nem érdemes ülni, mert a szárny sokat kitakar. Ülj hátrébb 19. sor környékére.
2012. okt. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Airbus A319

[link]


Airbus A320

[link]

2012. okt. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%

Hát ezt így nagyon nem lehet megmondani, mert nem mindegy, hogy melyik gép! Van, ahol kb. 14 sor van összesen, van, ahol az a közepe...

A szárny amúgy kb. középtájékon van, a sorok számozását tekintve, de, hogy hány soros a gép, azt akkor tudod megnézni, ha tudod, hogy pontosan MILYEN gépről van szó...

2012. okt. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel EasyJet, ezért vagy A319 vagy pedig A320, mint ahogy a fentebb látható 2 link is mutatja.
2012. okt. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én mindig easyjettel utaztam (14x) ééés kb a 20-23. sorban ültem, az a szárny mögött volt, és szerettem ott ülni. egyszer ültem vészkijáratnál is (előrébb) de sztem semmi különbség :D
2012. okt. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5, próbáld ki a hajtóműnél :)
2012. okt. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!