Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ti a hosszabb autós/buszos...

Ti a hosszabb autós/buszos utakat hogy bírjátok ki?

Figyelt kérdés
6-7 órát kell majd utaznom, és bár lesznek pihenõhelyek, ennyit egy huzamban még sosem utaztam. Gondolom, unatkozni is fogok, ti mit szoktatok csinálni ilyen hosszabb utazásokon? Aludni nem szeretnék.
2012. okt. 21. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó hosszú playlist a telefonra, esetleg egy könyv, bár az mondjuk éjszakai útnál nem olyan jó.
2012. okt. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincsen problémám, hogy valamilyen mumust kellene használnom.
2012. okt. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A zenehallgatás lehetõsége nálam is felmerült, de akkor lemerülne a telóm. :/
2012. okt. 21. 14:44
 4/9 Malats válasza:
16 orat buszoztam legutobb. ha van fény forrás, tudsz olvasni. Zenét is hallgathatsz, max csak addig amig a telod nem merül le teljesen, mondjuk félig. Én leginkább bámultam ki az ablakon, néztem a tájakat, és elmèláztam a gondolataimban. De még az is lehetséges hogy társalogsz az uti társakkal.
2012. okt. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én heti 2x buszozok 3 órát. Mp4-em feltöltöm teljesen, az így bír kb 5-7 órát, azon tudok zenét hallgatni, esetleg laptopon megnézek egy filmet. Laptop is bír kb 3 órát így.
2012. okt. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen utazok hosszú távokat busszal, csak tavaly nyáron volt egy 16 és két 22 órás buszutam. Minden gond nélkül kibírható, nézd a tájat olvass, szundizz(tudom, hogy nem szeretnél, de ugyan minek?), beszélgess az utitársakkal stb.
2012. okt. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
magne b6 vitaminnal!
2012. okt. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én autóval vezetek elég sűrűn 12 órát, az elején még nem is gond, de akkor ott vannak a pihenőhelyek
2012. nov. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Egy jó playlist és egy szem Daedalon(busztabletta), bealszol tőle jó 3-4 órára:), azért a 6-7 óra nézelődés/zsibbadás egy ülésben fárasztó tud lenni ébren.

A Magne B6-tal csak óvatosan, ha érzékeny vagy rá megtekeri a gyomrod, és szaladhatsz... :)))

2012. nov. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!