Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Transavia légitársasággal...

Transavia légitársasággal kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mennyire pontosak,mennyire késnek a járatok?

Szigorúan nézik a kézipoggyászt?

Minden info érdekel.

Köszönöm


2012. okt. 29. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én gépem pontos volt, egy percet sem késett. A kezipoggyaszt azoknál ellenőriztek, akiknél láthatóan nagy, vagy súlyos volt. Nekem jobban bejött, mint előtte a KLM.
2012. nov. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én utaztam velük nyáron Amszterdamba. Azt leszámítva, hogy nincs étel/ital a fedélzeten teljesen olyan, mint a normál légitársaságok (jó pontgyűjtés sincs).

Nem kell neten becsekkolni, fix helyed van a repülőn (én pl. ablak mellé kértem), csőröl indul és nincs buszoztatás vagy gyaloglás.

Mi ha jól emlékszem viszonylag pontosak voltunk, nem emlékszem nagyobb késésekre.

Ha jól tudom azonban áttérnek valamikortól Amszterdam - Schipolról Rotterdamra, tehát Amszterdamba marad a KLM, ha oda akarsz majd menni.

2012. nov. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!