Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Utazás Montenegroba vonattal?

Utazás Montenegroba vonattal?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy nyaranta Bar-ba van közvetlen járat Bp-Beograd-Podgorica-Bar útvonalon.

Viszont a menetrendbe mindig az van, hogy Szabadkán át kell szállni és van kb. 90 perc várakozási idő.

Akkor konrétan hogy is van ez? Mindennap tudok utazni oda és vissza is Montenegroba, Montenegróból; vagy csak és kizárólag átszállással??

Ha Budapest-Bar között veszek menetjegyet, plussz hálókocsit, abba a kocsiba szállhatnak fel Szerbiában illteve Montenegroban?

Igaz, hogy sokan bagóznak a vonaton, még akkor is, amikor nem szabad, illetve a vonat tömve van annyira, hogy a folyóson is állnak emberek?



2012. dec. 14. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Elvileg van közvetlen kocsi, ezt én tavaly nyáron láttam Kelebiánál. Viszont a közvetlen kocsis eljutásokat a MÁV keresője átszállásosként jelzi, mert nincs teljes értékű vonat, ami végig megy. Az ülőkocsikban lehet ilyen tumultus, illetve a szerbek tényleg bagóznak, de ha hálókocsiban mész, akkor nem fordulhat elő, mert oda csak annyi embert engednek fel, amennyi hely van. Azt nem tudom, hogy ez a közvetlen kocsi minden nap van-e.
2012. dec. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!