Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Egy afrikai fiút szeretnék...

Egy afrikai fiút szeretnék ide hozni 2 hétre csupán csak egy látogatás és ezt vízummal kell elintéznem ehhez csak vízum szükséges?

Figyelt kérdés

2012. dec. 27. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Neki igényelnie kell a vízumot, amihez nem árt, ha küldesz neki meghívólevelet (hogy felelősséget vállalsz érte és ellátod az itt-tartózkodása idejére).

Ha ez megvan, kell repülőjegy természetesen, valamint el is kell látnod és szállásolnod.

2012. dec. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

...na egy újabb szerelmes tini,

aki bevette a sosem látott fekete idegen dumáját...


Esélyes, hogy innen, már nem fog hazamenni a Kinte-Kunta...

2012. dec. 28. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Ha ide szeretne jönni, gondolom igazolni tudja saját erőből, hogy megfelelő feltételekkel rendelkezik, az itt tartózkodás idejére.

Tehát bemegy a legközelebbi külképviseletre, elmondja, h miért jönne, igazolja a megélhetését a hazájában, a lefoglalt, kifizetett szállást, orvosi biztosítást és pikk-pakk kap vízumot.

Magyarán a beutazónak kell vízumot intézni!!!!!!

2012. dec. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
33%

# 2/3

Persze az arabokkal mindenkinek baja van, azt pedig természetesnek veszitek,hogy a sárga ferde szemű kínaiak jönnek.Nevetségesek vagytok!

2012. dec. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

3 ik vagyok


Nekem senkivel sincs bajom. Csupán azt írtam le, hogyan juthat bárki saját erőből vízumhoz, úgy hogy ne okozzon senkinek gondot. Főleg nem egy újabb szerelembe esett magyarnak, lehet az nő vagy férfi!

2012. dec. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem rád értettem hanem a 2. kommentelőre :)
2012. dec. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyet értek nem kell mindenkit lenézni mert más országból jött a kínaik se különbek főleg hogy lassan többen vannak mint mi % Én egy arab fiút szeretnék ide hozni csak 2 hétre , meghívólevélre gondoltam , de ő azt mondja hogy a vízum az könyebb csak ott a baki hogy ő ugy várja hogy cakk-pakk küldjem a vízumot és ő csak megkapja és ennyi !
2013. jan. 2. 15:51
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

Olyan nem létezik, hogy cakk-pakk vizumküldés. Neki személyesen meg kell jelennie a magyar külképviseleten, hogy az úlevelébe beragasszák a vizumot, bármilyen alapon is kér vizumot.

A meghivólevél, se cakk-pakk működik. Olvass utána a bevándorlási hivatal honlapján. Ez a meghívó részéről baromi nagy felelősség, én kizárólag családtagjaim részére kérelmezném, egy afrikai arab részére semmi esetre sem.

2013. jan. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
22%

9/9

az a lényeg,hogy te okos vagy ;)

2013. jan. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!