Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Szeretném a teleket melegebb...

Szeretném a teleket melegebb helyen eltölteni, úgymint Görögország vagy Szicília vagy Portugália Marokkó? Van ebben valakinek jártassága ismerete? A lakókocsi is megtenné csak ne lenne 10 foknál hidegebb.

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Én fordítva vagyok, nyáron menekülnék minél északabra.


Egyik haverom görög ő talán tudja a dörgést, de róla is rég halottam utoljára.

2013. jan. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak annyi a jártasságom, hogy voltam párszor december-január környékén ilyen helyeken (Spanyolo., Portugália, Tunézia) és háááát...Nekem a 3 havi konstans szürke ég és eső jobban depresszáló lenne a 10 fok mellé, mint itthon a tél.
2013. jan. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Európában nagyon nincs olyan hely, ahol soha ne fordulna elő 10 foknál hidegebb hőmérséklet. A fent említett országokban is előfordulnak hidegebb napok, lásd pl. Athénban jelenleg a havazás okoz fennakadásokat. Szóval a telet itt nem nagyon tudod teljesen megúszni.
2013. jan. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kanári szigetek. Rengeteg ember csinálja ezt, főleg német és skandináv nyugdíjasok, hogy ott töltik a telet, mert így olcsóbban jön ki nekik, mintha otthon élnének és fűtenék a lakást.

Egy 2 fős stúdió lakás 400€/hótól indul rezsivel, a kaja nem drágább mint itthon...

2013. jan. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekes lenne megvizsgálni, hogy az egyébként EU tag Francia Guayana és Francia Polinézia mennyibe jönne ki. Ott már normálisan lehetne telelni.
2013. jan. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ és ötletet mindent megteszek, hogy esetleg a következő telet már valahol mínuszok nélkül tölthessem. Szörnyű ez 1-2 naponkénti változás fáj minden csontom ízem és sz.-ul vagyok közérzetileg. üdv
2013. jan. 12. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!