Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mennyi pénzzel számoljak...

Mennyi pénzzel számoljak Bécsbe,1 napra?

Figyelt kérdés
A szüleim fizettek be az útra a névnapom alkalmából, sajnos költőpénzt is tőlük kell kérnem. Azt mondták, én találjam ki mennyit szeretnék vinni. Nem gondolok itt nagybevásárlásra, semmi ilyesmi, csak apróságok. Mondjuk egy kávé napközben, esetleg ha megtetszik egy testápoló, vagy szempillaspirál, délben egy péksüti, pár darab üdítő, 1-2 doboz Mozart-golyó, ilyesmikre gondolok.
2013. jan. 13. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
hát én 85€-t vittem magammal, ez kb 25 000 forint és bőven elég volt, ebből kijött a napi jegy, egy ebéd ami ugy 15€ volt és én vettem rengeteg csokit meg ilyesmiket de még így is maradt eurom. te tudod hogy mennyire szeretsz költekezni :)
2013. jan. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nézd meg az árakat az osztrák Aldiban: [link]

A kávé kb. ~2-3 €.

2013. jan. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!