Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hogyan, és miket pakoljak a...

Hogyan, és miket pakoljak a kirándulásra?

Figyelt kérdés

Szal, hnap indulunk, és 2 éjszakára megyünk. osztálykirándulás.Lány vok./13/ és hát oda gyalog megyünk,,tehát turázunk..és h miket rakjak be,,mer nagyon nem tok keveset pakolni! ja és elvileg az idő is jo lesz. meg ez egy erdős hely. és faházakban leszünk!

kösziii


2009. szept. 1. 16:41
 1/6 anonim válasza:
63%

Alap: kaja, pia

túracipő mindenképp, esőkabát sztem jól jön,polók, nadrágok,fehérnemű,zokniból többet,vmilyen pulcsik, pizsi vagy hálóing,neszeszer:tusfürdő,szappan,fogkefe,fogkrém,dezodor, ha kell tampon, betét stb.,szúnyogírtó spray, gyógyszerel esetleg,sok papírzsepi,igazolványok, telefon,töltő, pénz,napszemüveg, nálam mindig van mp3lejátszó, féső, hajgumi,pohár,fülbevaló, vagy amit hordasz,ilyesmikre gondolj!remélem segítettem.

2009. szept. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
51%
Mi tavaly mentünk csak egy északára,de azért leírom én miket vinnék: 2 bugyi. 2 melltartó, 1 válltó gatyó, 2 póló, 1 válltócipő, 2 zokni, telefon, fényképező, mp4, borotva, kozmetikai csomag, papír-cerka, hálózsák, kaja-pia. Most ennyi jutott eszembe. Ja és egy esernyű!
2009. szept. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
51%
12/L vagyok!
2009. szept. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oh, igen..köszi!!!azé még jöhetnek válaszok!!
2009. szept. 1. 17:48
 5/6 anonim válasza:
63%

Szerintem ami még fontos lenne tisztálkodó felszerelés (tusfürdő, fogkefe, fogkrém, dezodor, fésű stb) törölköző, elemlámpa (éjjel jól jöhet).

A lényeg, hogy egy hátizsákba pakolj, mert akkor a legkönnyebb a túrázás (nem kell zacskókat cipelned). Azonkívül szúnyog es kullancs elleni szer, sebtapasz, Fenistil gél (sokmindenre jó: csaláncsípés, horzsolás), néhány hosszúujjú póló is jól jön, mivel erdőben hűvösebb van. Egy kényelmes tornacipő, ha van rá lehetőség túracipő, esőkabát (sokkal praktikusabb mint egy esernyő) akármikor elérhet egy kis zápor. Ennivalót leginkább néhány szendvics, ha már természet, lehet természetes a kaja is, ne állandóan chips meg a hasonlók. Innivalónak pedig víz vagy tea esetleg limonádé, ami a leghasznosabb, mivel ezek oltják a legjobban a szomjat. A cukrozott üdítők csak azt érik el, hogy többet és többet igyál, szomjat nem igazán oltanak. Továbbá, jó ha van nálad igazolvány (sosem lehet tudni, mikor kell). Papirzsebkendő, WC papír (esetleg), baseball sapi, naptej. Esetleg némi fájdalomcsillapító (fejfás v akármi bármikor közbejöhet), vagy személyes gyógyszerek.

Remélem elmondtam a lényeget.

Jó szórakozást és jó kirádnulást!

2009. szept. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
68%
tudom hogy még fiatal vagy dde én a 8.os oszt kiránduláson jártam így VIGYÉL GUMIT!
2010. jún. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!