Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Busszal Rómába? (Bővebben lent)

Busszal Rómába? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
A párom nagy álma hogy eljusson Rómába,ezért szeretném meglepni a születésnapján egy ilyen úttal.Mivel diákok vagyunk,nem igazán van sok pénzünk ezért egy szervezett buszos utazásra gondoltam,ami annyit takar hogy a buszon alszunk másnap leszállunk Rómában,körbenézünk,este pedig felszállunk a buszra.Ez így árban mennyi lenne?Mennyire éri meg?Mennyire kell egy ilyen utat előre megtervezni?Elsősorban azok válaszát várom aki már részt vett ilyen utazáson.

2013. febr. 27. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
A repülő olcsóbb, mint a busz, nem is említve, hogy nincs napi két busz egy ilyen távolságra és 2x24 óra helyett 2x1,5-t utaztok. Időben foglalva, feladott poggyász nélkül (1-2 napra a fedélzetre vihető csomagba férő ruhák is bőven elegek) két jegy simán kijön 30e-ből. Szállás kell, Rómára (meg akármilyen külföldi városra) fél-harmad nap semmire se jó, legalább egy éjszakát töltsetek kint, de inkább kettőt. Legolcsóbb diákszállók sokfős hálótermeiben fejenként, éjszakánként 15€-ért már van szállás. Így tartasz 50e körül és máris 3 napot lehettek kint. Közlekedésre, étkezésre, belépőjegyekre én még egyszer ennyit szánnék, ebbe még tán 1 éttermi vacsi is beleférhet Bőven kell majd boltokban vásárolnotok, cserébe nem kell majd valahova nem bemennetek, mert túl drága a belépő. Persze ebből 10-15e-t még lehetne faragni, de szerintem az már túl sokat vonna le az élvezeti értékből. 3nap/2éj/2fő sztem 100-ért reális.
2013. febr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1 nap alatt nem fogtok semmit látni. vagyis egy dolgot. mi mult héten voltunk 3 napot. Rengeteget mentünk a legfontosabb dolgokat megnéztük de sok minden maradt még ahova nem jutottunk el. Ha kifogsz egy akciós fapados járatot olcsobbra jön ki mint a busz na és kicsivel több mint egy óra alatt ott vagy, ami nem mindegy szerintem.
2013. febr. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!