Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Angliaba utazzok es meg nem...

Angliaba utazzok es meg nem ultem soha repulogepen hallotam mar hogy nem lehet a kezipotyazba kremet fel vinni de abba a csomagba ami nem jon fel a gepre mellem oda bele tehetem?

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Igen, amit feladsz a csomagtérbe, abba bármit tehetsz (folyadék, olló.. stb.)
2008. jún. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
74%
Igen, amibe a ruháid vannak abba bármit bele tehetsz, amit leatsz a reptéren.
2008. jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%
igen, de a leadni kivánt csomagban meg ne legyen érték tárgy mint fényképezö, kamera, laptop, esetleg ékszer. mert tuti valahol kiszedik (pláne a magyar csomag rakodok). a gépre meg nem vihetsz fel semmi féle híg anyagot. vagy is vihetsz körömlakkot rúzst de külön zacsiba kell rakni.
2008. jún. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%

Azért ennyire ne bíztassunk senkit arra, hogy a feladott csomagban bármi lehet. Mert ez nem igaz. Olvasd el az utazási feltételeket, abban szépen le van írva, hogy melyik poggyászban mi lehet. De azért ha standard dolgokról beszélünk, akkor az általában feladható :)


Ha nem átszállással repülsz Angliába, akkor jó eséllyel veled ér oda a csomagod. Átszállással már azért ez cseppet sem borítékolható... Nekem legalább az a tapasztalatom, hogy egy-két napot mindig késik a csomag, ha átszállok...

2008. jún. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!