Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » A reptéri buszért (ami kivisz...

A reptéri buszért (ami kivisz közvetlenül a repülőhöz a becsekkolás után) kell külön fizetni, vagy benne van a jegy árában?

Figyelt kérdés
2008. jún. 11. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
benne van a jegyárban. csak ha repcsin akarsz fogyasztani azért kell fizetni, de az "étlap" kártyán fellesz tüntetve az áruk és a kínálat. ezt az ülés elötti zsebben találod.
2008. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem minden repülőn kell fizetni a kajáért...
2008. jún. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi!!


A kaja kérdés tárgytalan, fapadossal megyek és úgy tudom, ott nincs kaja. De nem is vennék, hisz csak másfél órás az út, kibírható. :)

2008. jún. 11. 21:43
 4/7 anonim ***** válasza:
A hernyót helyettesítő busz az nem kívánságműsor :) Hanem biztonsági óvintézkedés. A jegyár tartalmazza, mert kötelezően igénybe kell venni. A reptéren nem sétálhatsz.
2008. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Persze, azt tudom, hogy kötelező, de a mai világban akár el is kérhetnék az árát..csak úgy kötelezően. :-)

Egyébként köszi, én már csak ilyen parázós vagyok, első repülés, és nem szeretnék váratlan kiadásokkal találkozni a reptéren! :-)

2008. jún. 11. 22:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hova mész, de az ottani reptéren még akár reptéri kisvonattal is találkozhatsz, mire kijutsz a reptérről. Csak azért szólok, hogy azért sem kell fizetni. A reptéren kívül: na ott már mindenért fizetni kell. (Egyébként a fapadoson is van hidegkaja, csak jó sokat kell fizetni érte:)
2008. jún. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Látom, hogy aggódsz picit, d emég hányszor akarsz érte fizetni? Így is bőven benne van az árban tudtunk nélkül egyre jobban drágul:) Fizetsz érte csak más összeggel összevonva. Jó utat:)
2008. jún. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!