Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Wizz Air-nél tehetem az...

Wizz Air-nél tehetem az összes folyadékot a feladandó poggyászba?

Figyelt kérdés

Hollandiába megyek és először utazom repülővel. Nem szeretnék a kézi poggyászba semmilyen folyadékot felvinni mert úgysem lesz szükségem rá az utazás ideje alatt. Az lenne a kérdésem, hogy az alapozót, szempillaspirált, tusfürdőt...stb. tehát az összes folyadéknak minősülő cuccomat betehetem-e a feladandó poggyászomba? És akkor is ilyen 20x20-as zacsiba kell tennem? A 100ml-s szabályt ismerem csak ez nem világos számomra.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2013. ápr. 3. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A feladandó csomagba azt teszel amit akarsz és nem kell zacskóba sem tenni. Én üveg whiskyket is vittem már.
2013. ápr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze. Akár tele is öntheted a feladandó bőröndödet tusfürdővel:)
2013. ápr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D
2013. ápr. 3. 16:51
 4/6 anonim ***** válasza:

De ha nem teszed legalább 3 zacskóba, akkor esélyes, hogy a bőröndbeöntést elvégzik helyetted...

Nincs 100 ml-es szabály feladandóban!!

2013. ápr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-)
2013. ápr. 4. 00:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Feladandóban nagyjából azt raksz amit akarsz, kivéve amiket tilos, de azok nagyrészt olyan dolgok amik egy közúti ellenőrzésnél se lehetnének nálad: drog, fegyver, bomba stb.


Amúgy a kérdésed annyiban pontosítanám, hogy nem a wizzairnél, hanem bármilyen repülős útra igaz. A reptéri biztonsági személyzet nem különbözteti meg a wizzair és KLM utasait, mindenkire ugyanaz a biztonsági szabály vonatkozik.

2013. ápr. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!