Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Miskolci Liptó-hús kft-ről...

Attila7575 kérdése:

Miskolci Liptó-hús kft-ről valaki valami infót? Észak-Németországba visznek embereket húsipari munkára, én is mennék. Nem átverős a cég? Most április 16-án lenne a szerződéskötésnek és 18-án az indulás. Ha valaki ismeri ezt a céget írjon véleményt.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 4. 16:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 jboz ***** válasza:
nekem is 16-án kellene szerződést kötni,de nekem nem szóltak a 18-áról.Mostmár én is kíváncsi vagyok a válaszokra,mert épp ma mondtam fel a munkahelyemen e-miatt!
2013. ápr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 A kérdező kommentje:
Az üzemorvosi alkalmassági vizsgálat díját sem fizetik ki. Nekem 10 000ft volt a alkalmassági az orvos meg is írta a számlát a cég nevére, de a telefonba a nő azt mondta, hogy nem fizetik vissza az árát. Kicsit tartok most már,hogy kijutunk-e!
2013. ápr. 4. 20:34
 3/74 A kérdező kommentje:
Fel kell őket hívni telefonon én is úgy kérdeztem meg, hogy mikor lenne az indulás a németekhez. Régebbi véleményeket is olvastam ilyesmi cégekről, nem sok jót hallani róluk. Szerződés kötés után még 1 hónap múlva sem indultak ki, a szerződésekkel is gondok voltak stb.. Kiváncsi vagyok erre a cégre. Azért nézek más melót is.
2013. ápr. 4. 20:45
 4/74 jboz ***** válasza:
kezdek aggódni,hívtam de azt mondta,hogy nem tudni mikor van indulás mert változó.ha találsz vagy meg tudsz valamit megköszönném ha jeleznél.
2013. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 pippanat válasza:
Sziasztok! Én ma voltam Pesten tájékoztatáson, voltunk vagy ezren. Én is félek tőle, mármint nem a melótól, csak hogy ne lehúzás legyen. Mert addig ki sem visznek amíg nem perkálod le a 36ropit és ha utána nem is megy busz? Akkor mivan? Nézegettem több hozzászólást a Merdit kft-ről, valószínű egy a két cég. Ott lehet találni 2011-2012 es hozzászólásokat, ezért talán ez működik és nem kamu.
2013. ápr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 jboz ***** válasza:
én is olvasgattam,több cégnek is ugyanaz a miskolci címe írnak jót is rosszat is vegyesen egy próbát megér csak én egy kicsit csúszok,ugyanis le kell töltenem a felmondási időm.Hívtam a céget azt mondták nem baj,ha megvan minden szóljak és max 2-héten belül indulhatok.hát reménykedem.Ha megtudtok bármit írjatok! További szép napot mindenkinek!!!!
2013. ápr. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 A kérdező kommentje:
Tegnap felhívtam ezt a céget, hogy küldjék el nekem email-be a szerződés tervezetét át tudjam olvasni és megmutatni egy ügyvédnek mielőtt aláírom.Azt mondták majd felhívnak valamikor és átküldik. Kíváncsi vagyok történik-e valami, mert a telefonba hebegtek-habogtak, nem tudtak értelmes választ adni.Én már néztem másik melót a biztonság kedvéért. Nem nagyon akarok 36 ezret kifizetni előre és az sem biztos, hogy kivisznek! Meg a szerződést sem akarom úgy aláírni, hogy át nem olvasom rendesen.
2013. ápr. 6. 10:04
 8/74 pippanat válasza:
Ha majd tudsz valami közelebbit a szerződésről majd írd meg jó lesz priviben is, mert addig nem merek lépni míg nem tudok v.mi biztatót. Nekem is még fel kell mondanom a másik helyen.
2013. ápr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 A kérdező kommentje:
Ma hívtak, hogy 16-án nem lesz szerződéskötés majd valamikor értesítenek és nem is küldenek email-ba szerződésmintát. Én már kerestem hasonló melót, csak az pulyka üzem. Csütörtökön kell mennem Pestre megbeszélésre. Nünberg-be van ez az üzem. Kíváncsi vagyok ott mit mondanak.
2013. ápr. 8. 14:04
 10/74 pippanat válasza:
Engem a héten hívnak, hát ezek után kíváncsi vagyok, hogy mit mondanak. Sok sikert neked a másik helyhez.
2013. ápr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!