Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Olcsó, tengerparti nyaralás...

Olcsó, tengerparti nyaralás Európában? Infók Horvátországról?

Figyelt kérdés

Gondolkozunk barátainkkal, hogy nyáron egy tengerparti nyaralást összehoznánk. Szeretnénk olcsón kijönni belőle,de mégis homokos tengerpartot keresnénk, ezért Horvátországot céloznánk. Ahogy nézelődtünk, leginkább ezeket a helyeket találtuk:

- Rajska plaza, Lopar, Rab sziget

- Crni molo, Crikvenica

- Saharun, Dugi otok

- Crvena luka, Biograd na moru

- Slanica, Murter

- Bol, Brac


Van akinek van tapasztalata, élménye ezekről a helyekről? Esetleg tipp máshová? A lényeg, hogy homokos tengerpart legyen, és autóval max. 12 óra alatt meg lehessen tenni az utat.


2013. ápr. 21. 15:48
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Nem szeretnélek elkeseríteni,de Horvátban nem nagyon vannak homokos partok,inkább apró kavicsos,vagy sziklás.

Bol-ban van homokos,de ott nagyon sokan vannak.

Általában 12 óra alatt bőven,kényelmesen le lehet érni.Attól is függ,hogy honnan hova mentek.


[link]

Itt megtalálod a homokos strandok listáját.

2013. ápr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Splitben például gyönyörű homokos part van, ami lassan mélyül. De az valóban igaz - ahogyan az előző hozzászóló is írta - az országra legjobban a köves és sziklás partok jellemzőek.

Splitet ajánlom, mert gyönyörű Óvárosa és tengerparti sétánya van.

Lakik ott egy barátom, akinek a nyár folyamán vannak kiadó apartmanja, az Óvárostól és a strandtól 5-10 perc sétára. Az ár FŐSZEZONban is eléggé kedvező. Ha érdekel keress privátban és küldeni fogom az elérhetőségét.

2013. ápr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi szintán barátokkal megyünk idén. Eredetileg mi is Horvátországot céloztuk meg, de inkább Bulgária mellett döntöttünk, mivel ott jóval alacsonyabbak az árak. Ez számomra elég nagy szívfájdalom, mivel imádom Horvátországot, ráadásul személy szerint én a sziklás partot is jobban kedvelem, de az árak miatt muszáj voltam a kompromisszumra. 12 óra alatt, sztem autóval Bulgáriába is ki lehet érni, bár húzós, ráadásul ott garantáltan homokos a part.
2013. ápr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :) Én most ráakadtam Pag-on Zrce nevű helyre, amit Horvátország Ibizájának is neveznek. Nagyon szép, fiatalos, bulizós hely, de Bulgárián is gondolkodunk, majd még meglátjuk mi lesz :)
2013. ápr. 22. 10:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak Horvátországban homokos partok! 12 óra alatt bőven oda lehet érni (persze Mo. keleti végéből jogos a kérdés). Crvena lukát ismerem, az egy öböl egy erdőben, semmi nincs körülötte. Slanica Murter falu mellett van. Ott konkrétan csak egy utca van, ahol apartmanok is vannak, ill. egy kemping. Nagyon szép hely, de főszezonban tömeg van. Pakostaneban van még egy nagy homokos öböl, az a kemping területén van. Bol egy félsziget, kívül a településen és nem homokos, hanem apró kavicsos. Rabról és Pagról is sokan jókat mesélnek. Bulgáriában lehet, hogy több homokos part van és olcsóbb, de a színvonal olyan is.
2013. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöööm, sokat segít, hogy leírtad a tapasztalataidat, véleményedet! :))
2013. ápr. 22. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!