Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Nem dombornyomott MasterCard...

Nem dombornyomott MasterCard bankkártyával lehet interneten repülőjegyet venni? És külföldön vásárláskor elfogadják?

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 21:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
CVC háromjegyű kód van a hátulján
2013. máj. 6. 21:10
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vele mindkettőt. Olyan helyeken kellhet a dombornyomott, ahol biztosítékként kérik a bankkártyát.
2013. máj. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem banktól is függ hogy engedélyezi-e a netes vásárlást. Raiffeisen MasterCard gond nélkül használható mindkettőre.
2013. máj. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
35%
Mindenhol elfogadják, a logótól függ ez, nem a dombornyomottságtól. Ez egyébként mára pusztán esztétikai minőséggé zsugorodott, illetve a prémium kártyákat (MasterCard World például) dombornyomják, azért, mert ehhez nagyobb presztízst társítanak a fogyasztók.
2013. máj. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem írtad hová utazol... Ha Európán belül maradsz, akkor nem lesz semmi gond.
2013. máj. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Európán kívülre kell utaznom, és OTP-s Mastercard kártyám van.

2013. máj. 7. 18:20
 7/16 anonim ***** válasza:

OTP mastercard biztosan használható repjegy vásárlásra, én még junior kártyával vettem egyszer a szomszédomnak, mert annak meg egy másik bank nem engedte, pedig az is msc kártya volt.

vásárlás viszont kérdéses, nagyban függ attól is, hogy milyen számlád van. én ősszel pl nem tudtam ausztriában vásárolni vele.

2013. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de automatából készpénzt lehet vele Európán kívül is felvenni, ugye?
2013. máj. 13. 21:45
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha nem árulod el hogy hová mész, akkor nem tudunk segíteni. Európán kívül az oké, de nem mindegy, hogy az USA-ba, vagy Kenyába mész...
2013. máj. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Bocsi, USA :)
2013. máj. 13. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!