Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Milyen egy utazás a Transzszib...

Furfangos Frigyes kérdése:

Milyen egy utazás a Transzszibériai-expresszen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyanok segítségét/jótanácsait szeretném kérni, akik már utaztak a Transzszibériai-expresszel, vagy tervezik. Hogyan kezdjek hozzá, milyen papírok, orvosi igazolások, stb. kellenek. És egyebek, amire nem árt odafigyelni. Privátban is jöhet. Köszi!

#Transzszibériai-expressz
2013. jún. 4. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt a posztoló azt írja, hogy Magyarországról ugyanannyi a jegy, mint Szlovákiában Citystar-jegyként véve, de én ennek utánajárnék, én azt hallottam, hogy a Citystar kedvezmény valami oknál fogva Szlovákiában nagyon komoly és szinte minden európainak azt javasolják, hogy ott vegyék meg és onnan induljanak neki, mert komoly kedvezményeket lehet kapni a más országokban lévő foglaláshoz képest.


Orvosi papírok, igazolások minek kellenének? Kell egy orosz vízum és kész, ez is csak egy vonat, csak épp sokáig megy. Mondjuk ezt csak általános tájkozódás alapján tudom, én magam még nem utaztam rajta, csak szeretek az utazási témákban informálódni.

2013. jún. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
na itt az ellenpélda: [link]
2013. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt rengeteg hasznos infó van angolul, naprakészen frissítve:


[link]

2013. jún. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ennél a kérdésnél elég sokmindent leírtam már, talán hasznos lehet. Az árak mondjuk tavalyiak, de nagyon nem változtak, a biztonság kedvéért számolj rá egy 5%-ot, és annyiből elvileg ki kell, hogy jöjjenek a jegyek. http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__azsia__2969180-transzs..

2013. jún. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Én felteszem a kérdést: érdemes egyáltalán elutazni Vlagyivosztokig? Mert ha már ott vagy, akkor karnyújtásnyira kína, de Mongóliát is érdemes lenne meglátogatni.

Én inkább csak a Bajkálig utaznék, a Szibériai nagyvároskban pedig leszállnék út közben.

2013. jún. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!