Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Házi csalamádét/lecsót stb....

Házi csalamádét/lecsót stb. vihetek repülőgépen feladott poggyászban? Nem fogják kiszedni?

Figyelt kérdés
Látogatóba megyek Finnországba ott élő rokonokhoz, és mivel hiányzik nekik az itthoni íz, illetve a házilag eltett finomságok, gondoltam vinnék nekik. Szabad?
2013. szept. 23. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Feladott poggyászban minden ilyen mehet, csak 1-2 angolszász ország korlátozza az ételeket, a finnek nem.


Ha puhafalú bőröndöd van nagyon alaposan csomagold be az üvegeket, különben még itthon rommátörik.

2013. szept. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csalamádét teljesen felesleges hozni, mert az itt is van. Magyarországi tehát igazi hazai íz :) S-marketben, Prismaban biztos van. Egyébként a lecsót itt is meglehet csinálni, itt is árulnak a Lidliben magyar paprikát.

Nekem inkább a savanyú almapaprika hiányzik az itt nincs.

2013. szept. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Finnországban nekem sem a lecsó, vagy a csalamádé hiányzott.


Sokkal inkább a túrórudi

2013. szept. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Túró rudit mindenképpen viszek majd, az almapaprika meg nagyon jó ötlet, lehet, hogy az lesz a csalamádé helyett.
2013. szept. 23. 17:10
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Mi a jo a turorudiba? Meg anyamat is visszatennem a repulogepre, ha akarna nekem hozni!
2013. okt. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!