Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Magyarországon maradunk és 2...

Playgirl kérdése:

Magyarországon maradunk és 2 hétre megyünk és lány vagyok. Mit vigyek magammal a nyaralásra?

Figyelt kérdés
2008. júl. 10. 21:39
 1/4 anonim válasza:
100%

jó lenne tudni, hogy milyen nyaralásra mentek, pl apartmanba, vagy sátorba stb.


lengébb nyári ruhákat,melegítőt,zoknit, szúnyogok/csípés ellen valamit, papucsot, BIKINIT, sportcipőt, sminkcuccot-manikürkészlet:), hajápoló cuccokat, betétet-tampont, fehérneműt, fogkrémet,fogkefét,tusfürdőt,dezodort stb, esernyőt v. esőkabátot :), PÉNZT, plédet, fürdőlepedőt, törölközőt,WC-papírt, papírzsepit,gyógyszereket,FÉNYKÉPEZŐT,elemet vagy akksit, telefont-töltőt, NAPTEJET..


elsőre ennyi jutott eszembe.

jó nyaralást :)

2008. júl. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sátorozni fogunk :)
2008. júl. 10. 22:05
 3/4 anonim válasza:

akkor a sátrat se felejtsétek otthon :D és a szúnyogok ellen valami hatásos cucc sem ártana,lehet kullancs elleni oltás sem lenne rossz ötlet, nem tudom pontosan mi a neve, zseblámpa, könyv, társasjáték, gyufahegyek :), és soksok szalonna :DD, hálózsák, és kicsit több melegebb ruha.


de most már tényleg kifogytam az ötletekből :D

jó sátrazást :)

2008. júl. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen sokat segitettél :)

de azért ha valakinek még valami eszébe jutna azt megköszönném :)

2008. júl. 10. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!