Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Balaton Sound fesztiválra...

Balaton Sound fesztiválra megyek a nyáron. Ellátnátok pár jó tanáccsal?

Figyelt kérdés
Mit vigyek (ne az alap dolgokat, hanem ami nem jutna eszembe és fontos lehet), mit csináljak, mit ne csináljak és ha szeretnétek leírhatjátok az élményeiteket is sounddal kapcsolatban:)

2014. jan. 26. 22:37
 1/5 anonim válasza:
4x voltam hatalmas buli... sok midnentöl függenek adolgok kocsival mész ..voanttal...házba vagy sátorba.. mi a sátrat választottuk mindig kocsival mentünk probálj ne hagyni otthon semmi partykelléket nehogy fájjon érte a szived hogy mértnem hoztad mi kb 8 éle szemüveget viszünk:D estére sátorba érdemes betenni egyp lusz pulcsit nem tod miylen hideg lehet mikor visszaérsza sátorba estére azért lehül a levegö...bent a buli jo ha tényelg tombolsz nem tudsz berugni ..legalábbis ezek a tapasztalataim akár mennyit ittunk midnig kitáncoltuk a pia rohadt drága ..egy idö után átálltunk mindig vizre amugy tapasztalatok alapján legtöbb ember legyen szó külföldiröl vagy magyarrol közvetlenek és segitökészek..bent a tömegbe elönyösebba zárt cipö persze tiszta por lesz mindig de nem fog számitani vigyázni kell nehogy összenyomjanak a nagy tombolásba probálj jol helyezkedni..hirtelen nem jut eszembe semmi más emrt sietek:D jo bulit ;) privátba kérdezhetsz dolgokat ha vmi nem tiszta:D
2014. jan. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is 4x voltam, de nem hiszem , hogy lesz belőle 5.

Készülj fel, általában sok "kötsöggel" lehet találkozni...

Jó buli egyébként, de a színvonal egy ideje zuhan a mélybe, a szervezők ezzel a jegyáremeléssel szerintem már pofátlanok, de igazuk van, megtehetik, így is úgyis teltházas lesz.

Vigyél sok naptejet, mert könnyen le lehet égni. Meleg cuccot is, mert volt amikor rohadt hideg volt plusz szarrá is áztunk.

Tömeggel vigyázni kell, ha nem bírod, de menj a sűrűjébe.

Azt hiszem 2010-ben volt, amikor a party aréna Kalkbrenner miatt úgy bedugult, hogy a rendőrök vagy biztonságiak vagy kik ilyen emelvényekről (meg ahova fel tudtak mászni)irányították a tömeget, na ott majdnem elkapott a sírás is, meg nem tudsz mozdulni, páran rosszul lettek körülöttem, én is azon a szinten voltam, hogy ott döglök meg...

Mindig nézz a lábad elé, néha lehet találni különböző elhagyott dolgokat, pénz, metapay, kábszer zacskóban (és ez nem vicc) xD.

Vigyázz a tolvajokkal, volt amikor sátorban voltunk, értéktelen dolgokat is elvittek, szétvágtak pár sátrat késsel stb..

Retek van (persze fesztivál..szabad tér..por..ez természetes) a wc-k undorítóak, folyik ki belőlük minden. Inkább ilyenkor szívesebben lettem volna fiú, nekik könnyebb :D

Ezeken kívül nagyon sok a jó arc is, akikkel én találkoztam mindenki nyitott volt, bárkivel lehet beszélgetni, bulizni, inni (persze odafigyelve nehogy bármi is belekerüljön).

Ha igazán jót akarsz bulizni tessék szépen előre menni a hangfalak felé, ahol jól szól minden, látod a kivetítőt stb. Fájni fog néha, leütik a vesédet is olykor, de csajként simán bírom, szóval jó :D

Most hogy újra visszagondoltam, gondolkozok, hogy lehet mégis megyek idén is, de úgy érzem inkább váltanom kell.

2014. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én is gondolkodtam hogy nem lesz 5. ...de hát ez az elsö pár fellépö meg a feeling magával ragad... ugyérzem ottleszünk idén is:/ nincs menekvés...:D jah mi ugy csináltuk pluszba még a sátras dolgot hogy mindig csak egynapi cuccot vittünk le a kocsitol aztán ugy nem volt gáz kb üres volt a sátor:D de tavaly pl a külsö kempingbe voltun kaz kb mint a megváltás... kissebb hangzavar sokkal örzöttebb kocsi is figyelve van szoval rem lesz megint lehetöség a külsö kempingre:D
2014. jan. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
39%
óvszert vigyél
2014. febr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

alap fesztivál/buli szabályok érvényesek ide is szerintem :) Legyen a baráti társaságban mindenkinél telefon,mert nagy a tömeg,sokszor veszítitek majd el egymást, szerintem a "megbeszélünk egy találka helyet" módszer nem a legjobb az a biztos ha üzenetet tudtok váltani. Ha nem bírod a tömeget akkor inkább a szélére állj,így akár elől is lehetsz még sincs akkora levegőtlenség,lökdösődés stb.

Ne vigyél nagy táskát,épp csak egy telefon meg víz férjen bele mert szerintem zavaró kicsit bulizás közben.

Karika fülbevaló nem ajánlott legalábbis én félnék,hogy kitépik a fülemmel együtt : D

Legyen nálad hajnalban dzseki vagy pulcsi mert kifejezetten hideg van kint,viszont a Party arénában kb megsülsz.

Idegenektől ne fogadj el inkább semmit .. főleg kábszert ne pedig valószínűleg lesznek akik csak úgy feléd nyújtják a jointot meg egyéb : ) főleg hajnal 4-6 között vannak a legfuribb arcok de a legjobb fejek is egyben:)

ami fontos!! : Ha a party arénába készültök mindenképp 30-40 perccel a várt buli kezdete előtt menjetek be mert ha betelik már nem engednek be senkit és brutális tömeg alakul ki, mindenki tapossa a másikat ... Ezt tapasztalatból mondom,sajnos tavaly emiatt maradtunk le a teljes Nervo-ról és Hardwell nagy részéről.. volt vagy 40 perc bejutni,összenyomtak 2 méteres benga állatok(alacsony is vagyok meg lány is) levegőt alig kaptam már ráadásul a biztiőrök is nagyon aranyosan lökdösik az embereket befelé : ) Nagyszínpados buli előtt is 20 perccel azért oda kell nyomulni hogy jó helyen állhassatok

WCk már egy nagy alatt minősíthetetlen állapotba kerülnek ,ha kempingezel én javaslom hogy inkább a szabadstrandon (kemping mellett) lévő mosdóba menjetek fizetős asszem 100 forint de megéri,mert koedukált és naponta takarítják.

Piát szerintem ne a fesztivál területén vegyetek mert felvizezett és drága csak egy fajta sör van,sokszor elfogynak a készletek (tavaly egyik nap a mentes ásványvíz fogyott el szinte mindenhonnan ezért fontos hogy vigyetek be amennyit csak tudtok) de a boltba is felemelik az árakat kb minden drágább 1-2 ezer forinttal... ha házban vagytok akkor inkább otthon vásároljatok be és vigyétek be : D Színtelen piát szerintem lehet becsempészni ..főleg lányok esetében annyira nem nézik.

Ennyi jutott eszembe jót szórakozást előre is :)

2014. márc. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!