Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mennyi cuccot vigyek Barótra?

Mennyi cuccot vigyek Barótra?

Figyelt kérdés

mint minden 7.osztályos tanuló én is megyek Barótra(Románia)... 1 hétre...májusban

és nem tudom hogy miből mennyit vigyek.

alsónemű:

felsőnemű:

zokni:

farmernadrág:

melegítőnadrág:

rövid nadrág:

hosszúujju poló:

rövid ujju poló:

pántos trikó:

pulóver:

kabát:

cipő:

papucs:

pizsoma:

előre köszönöm szépen!



2014. márc. 16. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
14%

alsónemű: 2

felsőnemű: 2

zokni: 2

farmernadrág: 1

melegítőnadrág: -

rövid nadrág: 1

hosszúujju poló: 2

rövid ujjú poló: 2

pántos trikó: -

pulóver: 1

kabát: -

cipő: 1 kényelmes

papucs: 1

pizsama: 1

2014. márc. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

és ez nem kevés egy hétre?

mármint érted..

2014. márc. 17. 15:01
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
A váltás fehérneműt szaporíthatod, több nem kell. Nem divatbemutatóra mész. Ha olyan az idő, akkor pulóver jó a templomlátogatásra, városnézésre, fagyizó teraszán ülésre, családlátogatásra egyaránt. Ha meg melegebb lesz az idő, akkor egy laza poló mindenre. Lényeg a kényelem és a kevés cipelnivaló csomag...
2014. márc. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. márc. 18. 14:33
 5/7 gabykaAAAA válasza:
a fontosabb dolgokbol vagy 3-mat...hogy ha összekoszolod legyen váltóruha, és ne is legyél büdös....:)
2014. márc. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Jezus!!!

Ezt nem gondolhatjatok komolyan. Dabasi vagy kerdezo? En most voltam. Melegitom a torjai budos barlangnal saros lett es csomo ruham full koszos lett. Ki olyan igenytelen hogy egy hetig hord ket zoknit alsonemut. Inkabb cipelj tobb cuccot mint hogy egj ha tul keves a cucc. Farmerbol eleg harom, egy ket melegito es 7-8 alsonemu es zokni. Cipo atazhat szoval ketto zart cipo legyen nalad. Papucs furdeshez. Ohhm pizsi eleg egy. Hosszuujjasbol eleg egy polobol 7-8 kabat meg legyen pl egy bordzseki es esokabat!!

,imadnj fogod Barotot bar gondolom mar megjartatok...mindegy...remelem nem 2 alsonemuvel vagtal utnak.

2014. máj. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

koszi a kommenteket

igen Dabasi vagyok 18-án mentünk hát igen 7 feherneműt vittem és igen imádom Barotot :)

2014. jún. 7. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!