Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mennyibe kerül a kikötői illeték?

Mennyibe kerül a kikötői illeték?

Figyelt kérdés
Párommal luxus hajóútra szeretnénk menni. Megnéztem egy oldalt, ahová az volt írva hogy az illeték 1302 Euro/fő. Ez most komoly?

2014. aug. 26. 20:31
 1/10 The answer ***** válasza:

Attól függ, mekkora hajó, nyilvánvalóan minél kevesebb utast szállt, annál kevesebb felé osztódnak az illetékek. Gondolom hajó méretfüggő is, de erről nem tudok nyilatkozni.

Mondd el milyen út, mik a kikötők, milyen hajó melyik társaságtól és talán tudok többet mondani, elég gyakorlott hajózó vagyok.

2014. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rómából indul a hajó. 2800-an férnek rajta. Megáll 5 városban.
2014. aug. 26. 20:53
 3/10 The answer ***** válasza:
63%

Nagy hajó, sok utas, európai desztinációk, akkor KIZÁRT. Bármelyik társaság legyen is. Az 130 € lesz, csak elírhatták. Biztos lehetsz benne. Ha bármi kérdésed van a hajózással kapcsolatban, írj privátot nekem vagy kérdezz itt:

[link]


Ide várjuk az élménybeszámolódat is, ha van kedved írni.

2014. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az az oldal nehogy egy utazási iroda honlapja legyen. Tolvaj banda mind. Az hajótársaság honlapját keresd.
2014. aug. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 The answer ***** válasza:

Na-na-na! Vannak nagyon is korrekt utazási irodák, bár tény, hogy sok a rossz színvonalú.


Ha az előbbi válasz hasznos volt, egy pozitív értékelést szívesen fogadnék Kedves Kérdező, mivel elég sok helyen jó válaszok esetén is direkt lerontják egyesek a válaszolók statisztikáját.

2014. aug. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Semmi gáz emberek, elnéztem. Nem 1300 Euro hanem 130.0 Euro. :)
2014. aug. 31. 12:27
 7/10 The answer ***** válasza:
68%

"Az 130 € lesz, csak elírhatták. Biztos lehetsz benne." /korábbi saját hozzászólásom idéztem/


Ha hasznos volt segítő szándákú hozzászólásom, úgy esetleg megköszönöm, ha egy zöld kezes érékeléssel honorálnád.

2014. aug. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 The answer ***** válasza:
51%

Helyesbítés:

Ha hasznos volt segítő szándákú hozzászólásom, úgy megköszönöm, ha esetleg egy zöld kezes érékeléssel honorálnád.


Ezt szerettem volna írni az előbbiekbe. :)

2014. aug. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsó: megtörtént:))
2014. szept. 1. 21:49
 10/10 The answer ***** válasza:

Köszönöm Kedves Kérdező!


Bár itt valami dilettáns marha jól le is pontozott. :))

2014. szept. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!