Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Malévnál mit takar pontosan a...

Malévnál mit takar pontosan a repülőjegy ára?

Figyelt kérdés

Tavasszal repülnék belgiumba (életemben először), úgy fest a malév-al. Annyi kérdésem lenne, hogy retúrjegy ára mindent tartalmaz? Értem én poggyász díj, étel/ital stb? Vagy ezekért külön díjat számítanak fel, mint a fapadosoknál?


Illetve még annyi, hogy hallottam, telefont nem lehet használni a gépen. Namost ha azt repülő módba (offline) kapcsolom, akkor sem? Csak mert fényképező, zene minden azon van.


Köszi előre is


2010. febr. 25. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a fizetett jegyárban minden benne van a malévnál. 23 kg poggyász, a fedélzeten szendvics és innivaló. a telódat pedig használhatod repülő módban (csak nem felszállásnál és leszállásnál)
2010. febr. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aha, köszi! De ez a 23 kg a kézi és a feladott együttesen? Vagy csak a feladott?
2010. febr. 26. 00:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

- Kapsz valami kis ételt (pár falat, sajt, desszert, elég szegényes az egész)...

- Italt végig kínálgatnak (ásványvíz, juice, kóla, üdítők, bor, kávé, tea, stb.)...

- Cukorkával is kínálnak, főleg felszállás előtt (ezt tanácsos szopogatni felszálláskor, mert akkor nem dugul be a füled)...

- A telefonokat, zenelejátszókat, elektromos játékokat felszálláskor és leszálláskor ki kell kapcsolni (erre figyelmeztetnek is), repülőmagasságban már használható...

- díjmentesen feladható poggyász : 23 kg (turista osztályon)...

- kézipoggyász : 1 db 10 kg-os (turista osztály) max. 55 X 40 X 20 cm méretben...


De mindent megtalálsz a weboldalukon : www.malev.hu

2010. febr. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

KÜLÖN adhatsz fel 23 kg poggyászt és KÜLÖN lehet még 10 kg kézipoggyászod!!!


[link]

2010. febr. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!