Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mi a véleményetek Mallorcáról?...

Pamus kérdése:

Mi a véleményetek Mallorcáról? Érdemes ott nyaralni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Fel Nemetorszag ott nyaral (a masik fele a Kanari-szigeteken). Nem, nem erdemes, sz*r hely, nincs ott semmi.
2015. máj. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem azert nyaral ott fel nemetorszag mert nincs ott semmi es nem erdemes oda menni, vagy pisztolyt fogtak a fejukhoz? :D


Mallorca egy nagyon jo hely, minden megvan ami egy jo nyaralashoz kell.

2015. máj. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A kérdés épp olyan, mint hogy érdemes-e a Hiltonban nyaralni.

Ha sok elverni való pénzed van, vagy nincs jobb ötleted hova menj, akkor érdemes.

Viszont ha számít a pénz, mert nem németnek születtél, lehet nem mallorca a számodra ideális ár/érték arányú vakációzóhely.

Egyébként érdemes ott is, a Hiltonban is nyaralni.

De sosem a nagyon gazdagokból, és sose4 a sznobokból indulj ki.

2015. máj. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Mallorca siman elerheto fapadossal, egy retur jegy olyan 150€.

Ha meg mar ott vagy lehet apartmanban, hostelben, vagy akar kempingben is lakni, nem muszaj 4-5 csillagos szallodaban.

2015. máj. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, érdemes átgondolni....
2015. máj. 26. 20:08
 6/9 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon is érdemes. Átlagos turistaként nyaraltunk a szigeten, csodálatos élmény volt. A tenger tiszta volt, és éjszaka is lehetett fürdeni. Ha bulizni akartok, rengeteg a lehetőség. Érdemes kirándulni, egy hét alatt bejártuk a szigetet, gyönyörű helyeken voltunk. Hajókázni is lehet, a helyiek hihetetlen hangulatot varázsoltak a mesés látvány mellett. A vonatot is érdemes kipróbálni a Palma-Soller vonalon. A boltok árai az itthonihoz hasonlóak, némelyik dolog olcsóbb is. Az éttermek, gyorséttermek a legtöbb helyen kissé drágábbak, de van választék. Megfizethető az autóbérlés, jó a helyi tömegközlekedés, az emberek nagyon kedvesek. A német turisták viselkedése lehet zavaró, bár minket nem zavartak. Amire figyelni kell, lopások nagy számban fordulnak elő a parton, táskát nem érdemes levinni, vagy valaki őrizze. Nekünk elvitték, utána egy szál törölközővel jártunk strandolni.
2015. máj. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Én már háromszor voltam ott a feleségemmel, nekünk nagyon tetszik! Bejártuk már az egész szigetet. Persze, ha valaki ahhoz is hülye, hogy jól érezze magát, annak semmi nem tetszik... Ha rám hallgatsz, egyszer mindenképp menj el, nem fogsz csalódni!
2015. jún. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, 3 hét mulva indulunk!!
2015. jún. 6. 21:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen volt a nyaralás? Én voltam pár éve és nagyon tetszett.
2015. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!