Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mit vigyek magammal?

Mit vigyek magammal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Vasárnap az iskolámmal Angliába megyünk 7 napra és nem igazán tudom miket vigyek ,szóval ha valaki tudna segíteni mik lennének fontosak azt megköszönném:D



2015. máj. 27. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Tusfürdő, PAPUCS!!! a papucs fontos a zuhanyzáshoz. :D

váltóruhák, elég alsónemű. Váltózokni, ha az esős idő miatt beázna a cipőd. Fogkérm fogkefe. Sebtapasz. Valami olvasmány vagy tablet, ha unatkoznál. Elegendő pénz fánkra, mert az ott isteni. :DD

Nedves törlőkendő, wc papír, zsebkendő.

Egyelőre ennyi jut eszembe hirtelen, de te még gondolkozz. :D

2015. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Na még eszembejutott!

Telefontöltő, zseblámpa esetleg... gyógyszerek.

2015. máj. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönööm megy a zöld kéz:D
2015. máj. 27. 19:44
 4/12 anonim ***** válasza:
akik ilyen meg ehez hasonló kérdéseket tesznek fel azok ennyire életképtelenek,hogy még a saját igényeikkel sincsenek tisztában?
2015. máj. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az alapdolgokat tudtam én is csak azert ha mondjuk valaki volt már Angliában azért az tud tanácsot is adni esetleg de mindegy:)
2015. máj. 27. 20:30
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyre melegebb van, a héten már csak este és a hajnali órákban kellett kabát, egyébként elég volt a pulcsi. Az idojárás kiszámíthatatlan. Szeles, esos, napsutéses idok váltják egymást van mikor egy órán belul. Jó egy vízálló dzseki. Esernyovel csak szerencsétlenkednétek ha forgalmasabb helyre mentek.

Toltohoz átalakítót egy fontért lehet kapni szinte mindenutt. Ha nincs én venni szeretnétek, nehogy drágábban vegyetek.

2015. máj. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyébként én tusfurdot meg WC papírt biztos hogy nem Mo-rol vinnék, hanem itt vennék. Egy font 4 tekercs papir, barmilyen tusfurdo. Egy het alatt ugyis elfogy mindketto es akkor mar ne a fontosabb dolgoktol vegye el a helyet. Itt is emberek élnek, nem mindenki gazdag. Az alapdolgok ugyan annyiba kerulnek.
2015. máj. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. máj. 28. 12:59
 9/12 anonim válasza:
Merre mesz? Angliai elet nem igazan olcso. En Manchesterben elek, nem Londonban, de itt is eleg draga minden. Jelenleg az ido eleg szeles, es esos itt, ugyhogy mindenkepp vigyel meleg holmit, az mindig kell annak, aki nincs hozzaszokva az idohoz. Kaja, pia eleg draga, ugyhogy majd a zsebedbe kell nyulnod, mivel egy atlagos fizetesbol elo magyarnak eleg huzos egy Angliai kiruccanas. Egyebkent ajanlom, hogy probald ki a kebabot, nagyon finom, en imadom. Ha cigizel, azt vegyel a repteren, mivel itt eleg draga a cigi. En Sterlinget szivok es az 7.04 font, ami a magyar fizeteshez viszonyitva eleg huzos. Egy angliaban elo embernek minden nap repkednek a fontok, mivel itt nem szamit, de tenyleg, aki Magyarorszagon el, es kiruccan angliaban, es elengedi magat, 10.000 forint is elmehet egy nap, es ez Manchester, nem London.
2015. máj. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ja, es az Angol teak isteniek :)
2015. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!