Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Összesen kb. mennyibe kerülne?

Összesen kb. mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
Úgy terveztem, hogy kimegyek Amerikába Washington államba 2 hónapra repülővel. A 2 hónap alatt egyfolytában városnézésen leszek, tehát kocsit is fogok bérelni. Meg majd valami nem túl drága panzióban 2 hónapig szállást is kell találnom, és majd kaját is kell venni. Mindent összevéve, az oda-vissza repülőjegyet is beleszámítva kb. mennyit kellene gyűjtenem??? Ja, és nem is baj,ha egy kicsit felfelé kerekítetek, mert úgyis van még 5 évem (mert ennyit szántam rá) a gyűjtésre...
2010. márc. 4. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
millió....
2010. márc. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kb 3.5-4.5 millió a minimum
2010. márc. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Washington államban mit nézel meg? Az államba vagy a városba akarsz menni. 2 hónap alatt az egész országot körbe lehet járni.


szóval a repjegy kb oda vissza most a keleti partra 500-1000 €. szállás ha jó hostelben akkor azt szerintem 30-60 € per éjj. nagy városokba pl Washington DC, vagy New York vagy Los Angeles, nem kell autó ha csak a vßarost és a környékét nézed meg. a tömegközlekedés a legolcsobb mert iszonyat drága a parkolás, és sok helyen max 1 óra engedélyezett.


szerintem ha hostel megfelelö szállás olyan 4000-5000 € elég.

ezért írtam eurót mert külföldön élek és így egyszerübb viszonyítanom. persze hogy pár év múlva mi lesz. a szállás ára 5 év alatt a duplája is lehet.

2010. márc. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha két hónapig maradsz, érdemesebb kibérelni egy lakást havi bérrel, mint napi áron hostelbe menni. A repülőjegyet meg lehet úszni 150ezer forintból, ha időben veszed és figyeled az akciókat. Összességében az USA olcsóbb, mint Nyugat-Európa, a benzin fillérekbe kerül, a kocsibérlés sem drága, a kaja is kevesebbe kerül. Félmillió forintból is meg lehet egy ilyet csinálni.
2010. márc. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2010. márc. 4. 18:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem legalább 2 millió ennyi időre (elég szűkösen számolva). Washington állam elég drága sok más államhoz képest, szóval nem lesz olcsó (éltem ott, azért tudom mondani). De Washington államban hol akarsz állandóan városnézésen lenni 2 hónapig? Nincs annyira sok nagy város Seattle-n kívül meg olyan távolságok vannak, hogy ihaj. 2 hónapra inkább bérelj lakást, ne hotelben maradj, mert akkor csak arra elmegy 600 ezer-800 ezer és akkor még sehol a kocsibérlés meg a kaja.
2010. márc. 5. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!