Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Repülővel ha utazok akkor...

Repülővel ha utazok akkor miket vihetek?

Figyelt kérdés
ha jól tudom akkor tubusos dolgokat nem lehet vinni, szóval akkor spirált gondolom nem, de viszont szemceruzát vihetek? ami normális ceruza, nem az a tekerős féle (értitek mire gondolok)és esetleg még miket lehet vinni? a bőröndömet feladom, mármint nem az nagyméretű kézi lesz, amit vihetek a gépre (nem tudom ez számít-e)

2015. júl. 20. 17:34
 1/3 anonim válasza:
Inni valót tilos. Csak üres üveget vihetsz, de azt megtöltheted mielőtt felszállsz a repülőre mivel ugye becsekkolsz és akkor öntetik ki veled. Én minden sminket vittem magammal.Tus szemceruza szempillaspirál és nem szóltak érte. Tusfürdőt azt nem tudom, viszont úgy tudom de ez sem biztos hogy parfümöt lehet. De mondom ez nem biztos. Az innivalóba meg a sminkbe vagyok biztos. Meg persze ruhák kaját vihetsz. Gyógyszereket a nevelő anyukám átvitt csak azt ki kellett pakolnia a táskából.
2015. júl. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kösziii:D
2015. júl. 20. 20:41
 3/3 anonim ***** válasza:

A feladandó bőröndbe bármit tehetsz, innivalót, sminket, bármit. A kézipoggyászba, amit a gépre is felviszel, csak maximum 100 ml-es tárolóedénybe vihetsz fel folyadékot, parfümöt is felvihetsz, ha nem haladja meg a 100ml-t. Ezekből összesen egy liternyit vihetsz fel.


[link]

2015. júl. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!