Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » A legtöbb magyar milyen...

A legtöbb magyar milyen országokba, hova jár nyaralni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 10:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Horvátország, Görögország és Olaszország.
2010. márc. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
sorrendbe?
2010. márc. 14. 10:18
 3/16 anonim válasza:
78%
Én eddig minden szomszédos országban voltam,de nyaralni csak Görögországban és Horvátországban...(midegyikben 1*)és inkább Horvátországba mennék el mégeegyszer
2010. márc. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom mások hova járnak, én a skandináv országokat szeretem, mert kellemesen langyos az idő, nem sülök szét, és rendesek az emberek, nyugis minden, na meg kevés a magyar ami szintén előny.
2010. márc. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Görörgország, Olaszország, Bulgária, Horvátország de azt nem szeretjük csak voltunk már ott is.
2010. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Mivel a legtöbb magyar nyugdíjas, így az ő nevükben válaszolok: a járda szigetekre.
2010. márc. 16. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy Horvátországba.
2010. márc. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Horvátország meg Görögország jó ideje nagy sláger.


Én mondjuk a Balcsit szeretem mert gyerekkoromban ott pihiztem ki a suli fáradalmait, és olyan nosztalgikus, no meg én imádom :) Voltam sok helyen, külföldöt nézve hm... Olaszország jött be leginkább, bár nem mennék vissza a mostani anyagi helyzettel. Inkább maradok országon belül és barátokkal irány idén nyáron is a Balcsi :)))

Ha meg sok pénzem lenne (jaj, ez a hülye "ha" meg "lenne" XD)akkor Japánba mennék. Totálisan más kultúra, szóval sok érdekes dolgot tapasztalnék! (Egy kint élő ismim mondjuk felvilágosított, hogy egyes bogarak, amik Magyarországon 2-6 centisek, ott ezek többszörösei >.<)

2010. márc. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Tunéziában nagyon sok magyarral találkoztam,meg Olaszországban is.

Nekem a kedvenc olasz:D.

2010. márc. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Én a legjobban Olaszországot szeretem, mert nem csak szép, de van sok szórakozási lehetőség is (tudom ajánlani a MIRABILANDIA nevű vidámparkot). Ám a legszebb hely a közelben Horvátország, de ott nincsen ilyen lehetőség szórakozásra. Horvátországba inkább pihenni jó elmenni, és tájat csodálni.
2010. márc. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!